lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > TATUUM X ANNA HALAREWICZ - KOLEKCJA UNIQUE
Lamode.info

TATUUM X ANNA HALAREWICZ - KOLEKCJA UNIQUE

TATUUM X ANNA HALAREWICZ - KOLEKCJA UNIQUE

Dodane przez Ewelina Jabkiewicz
29 Październik '15

Tatuum Unique Anna Halarewicz to już druga z rzędu, limitowana linia polskiej marki. Po barwnej odsłonie z twórczością malarza Dominika Jasińskiego, kolejny projekt powierzono utalentowanej rysowniczce i ilustratorce mody.

 

Kolekcja stanowi połączenie klimatu haute couture charakterystycznego dla prac artystki z typowo casualowym stylem proponowanym przez rodzimą firmę odzieżową. Głównym założeniem było pokazanie, że moda i sztuka to idealny duet, ale ze wskazaniem na użytkowość obu dziedzin. Nowa linia składa się z t-shirtów z długimi rękawami, bluzy oraz sukienki i jest dostępna we wszystkich salonach Tatuum.

 

O artystce


Anna Halarewicz - rocznik '83. Ukończyła wrocławską Akademię Sztuk Pięknych, mieszka i pracuje w Warszawie. Jej specjalnością jest rysunek żurnalowy oraz ilustracje książkowe, maluje też obrazy.  Ma na koncie współpracę z najważniejszymi polskimi magazynami (Twój STYL, Wysokie Obcasy, Wprost, Newsweek). Operuje lekką, dynamiczną kreską oraz mocną plamą koloru. Na różnych nośnikach uwiecznia przede wszystkim postaci kobiet – pełnych wdzięku i zachwycających wysublimowanym stylem. Współpracowała między innymi z Ireną Eris czy Gagamodels, a osobiście uwielbia wszystko, co wyszło spod ręki Alexandra McQueena.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja