lamode > MODA POLSKA > MARKI > SZYJEMY SUKIENKI- NIEBANALNE PROJEKTY OD SIÓSTR STĄPOR
Lamode.info

SZYJEMY SUKIENKI- NIEBANALNE  PROJEKTY OD SIÓSTR STĄPOR

SZYJEMY SUKIENKI- NIEBANALNE PROJEKTY OD SIÓSTR STĄPOR

Dodane przez Redakcja
24 Styczeń '13

 

Prosto i na temat - to mówi o siostrach: Marcie i Annie Stąpor nazwa ich marki. Taką filozofię szycia prezentują też w swoich projektach. Sukienki przez nie projektowane zyskują coraz większą popularność, głównie ze względu na indywidualne podejście do każdego modelu.

 

 

Tradycje krawieckie w ich rodzinie zapoczątkował dziadek. Później, kontynuowała ją mama, szyjąc ubrania dla siebie, gdy nie były one dostępne w sklepach. Przekazała swoim córkom wiedzę na temat krawiectwa we wczesnych latach ich dzieciństwa - same szyły ubranka dla lalek Barbie.

 

 

Gdy dorosły, rynek odzieżowy w Polsce nabrał rozpędu. One pragnęły czegoś odmiennego, nieszablonowego, czegoś stworzonego według ich oryginalnego pomysłu. Najpierw projektowały dla siebie - później: dla znajomych. W końcu zamówienia na sukienki zaczęły spływać z różnych stron, a siostry Stąpor - traktować szycie i projektowanie bardziej poważnie.

 

 

Dziś „Szyjemy sukienki” - to nie tylko sukienki, ale także oryginalne spódnice, spodnie, tuniki. Inspiracją są dla nich tkaniny, które wyszukują w niekonwencjonalnych miejscach, czy sprowadzają z podróży. Intensywne kolory, krój klasyczny z lekką nutą szaleństwa - to charakteryzuje ich projekty. Tworzone często na indywidualne zamówienie, mają być unikatowe, a przede wszystkim zachwycać przyszłą właścicielkę.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja