lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > SYLWIA MAJDAN – LOOKBOOK KOLEKCJI JESIEŃ ZIMA 2012/13
Lamode.info

SYLWIA MAJDAN – LOOKBOOK KOLEKCJI JESIEŃ ZIMA 2012/13

SYLWIA MAJDAN – LOOKBOOK KOLEKCJI JESIEŃ ZIMA 2012/13

Dodane przez Karolina Kucharska
05 Październik '12

Sylwia Majdan to polska projektantka ze Szczecina, która stara się rozumieć kobiety. W swoich kolekcjach oferuje więc subtelne formy, zmysłową kolorystykę, a wszystko z nutką tajemniczości. Jak sama mówi: "W modzie jest jak w sztuce, najważniejsze jest niedomówienie. Musi być tam tajemnica i jeżeli uda nam się ją przemycić, to wtedy kreacja staje się atrakcyjna, staje się dziełem sztuki..."

 

Projektantka jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego w Łodzi. W 2004 roku po raz pierwszy pokazała swoją kolekcję i została półfinalistką prestiżowego konkursu Oskary Mody New Look i od tego czasu czynnie kreuje modę w swoim atelier. W jej projektach każdy znajdzie coś dla siebie – pełno tu subtelnych odcieni, kobiecych fasonów, a przede wszystkim dobrego krawiectwa. Nie bez powodu Sylwia skupia się na jakości tkanin i wykończeniu nawet najdrobniejszych detali. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej kolejnej kreacji, w atelier powstają wzory niepowtarzalne i wyjątkowe.

 

Najnowszy lookbook projektantki jesień zima 2012/13 to propozycje o łagodnej formie – w tym dzianinowe, wygodne bluzki i tuniki, układające się do ciała spódnice i sukienki, a także dopasowane, podkreślające sylwetkę spodnie. Kolorystyka także emanuje łagodnością – pudrowe róże, beże, zgaszone granaty, nieco złota – czyli wszystko, co subtelne i kobiece.

 

Zobaczcie!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja