lamode > MODA ZAGRANICZNA > KOLEKCJE > ŚWIĄTECZNA KOLEKCJA SWAROVSKI X MIRANDA KERR
Lamode.info

ŚWIĄTECZNA KOLEKCJA SWAROVSKI X MIRANDA KERR

ŚWIĄTECZNA KOLEKCJA SWAROVSKI X MIRANDA KERR

Dodane przez Redakcja
14 Sierpień '15

Marka Swarovski ponownie zaprosiła do współpracy topmodelką Mirandę Kerr, ale tym razem w roli projektantki. Nowa linia biżuterii składa się z dwóch serii – „Diapason” oraz „Duo” i powstała z myślą o Świętach Bożego Narodzenia.

 

Przez trzy ostatnie sezony australijska modelka była twarzą i muzą firmy, a zwieńczeniem współpracy będzie najnowsza mikrokolekcja. „Cudownie jest widzieć owoce swojej pracy, cały ten proces był cudowny” – powiedziała Kerr, która pragnęła zawrzeć w biżuterii bliskie jej sercu wartości. Blask, miłość, radość, pogoda ducha, siła i wdzięk – te cechy można odnaleźć w świątecznych propozycjach. Projekty o subtelnych proporcjach skupiają się na kobiecych wzorach i wyrafinowanych aplikacjach z kryształów.

 

Pierwsza linia „Diapason” to połączenie organicznych form z nutą nowoczesnej elegancji. Wykorzystano tu efekt spływającej kaskady uzyskany dzięki zastosowaniu swobodnie zawieszonych komponentów z kryształów, naszyjników w kształcie litery V i Y, motywów sopli oraz palety barw podporządkowanej łagodnym szarościom i granatom. Z kolei „Duo” to seria o ożywczym, nowoczesnym charakterze. „Każdy symbol w tej kolekcji jest bardzo ważny i ma dla mnie duże znaczenie osobiste” – wyznała Miranda Kerr. Symbole są pokryte subtelnymi kryształami w oprawie pave lub wycięte w metalu pokrytym różowym złotem, a łańcuszki ozdobione kryształami w kolorach kamieni szlachetnych dodatkowo potęgują blask.

 

 „Kolekcja pozwala uzewnętrznić swoją osobowość, dzięki czemu wpisuje się w nacechowane indywidualizmem podejście do życia, któremu obie z Mirandą hołdujemy. Ogromnie się cieszę, że ta urzekająca opowieść ukaże się w najbardziej roziskrzonej porze roku” – tłumaczyła Nathalie Colin, dyrektor kreatywna marki Swarovski.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja