lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > PLEJADA GWIAZD W ŚWIĄTECZNEJ KAMPANII H&M!
Lamode.info

PLEJADA GWIAZD W ŚWIĄTECZNEJ KAMPANII H&M!

PLEJADA GWIAZD W ŚWIĄTECZNEJ KAMPANII H&M!

Dodane przez Redakcja
02 Listopad '14

Reprezentantka młodego pokolenia i ikona współczesnej popkultury, czyli Lady Gaga oraz legenda muzyki Tony Benett - duet ten połączyła nie tylko pasja do muzyki (w pamięci mamy ich wspólne dzieło z jazzowego albumu „Cheek to Cheek”), ale i najnowsza bożonarodzeniowa kampania H&M.

 

Gwiazdy pozują w niej wtulone w siebie, a cała sesja utrzymana jest w niezwykle ciepłej i klimatycznej atmosferze świąt. Tony Benett w stylowym smokingu jest w niej kwintesencją smaku i elegancji, a w opozycji do niego widzimy Gagę w ogromnej czarnej peruce, która w pierwszej chwili nasuwa nam skojarzenia z postacią Cher.

 

Poza nietuzinkowym duetem, na zdjęciach widzimy uśmiechniętą plejadę topmodelek i modeli, a wśród nich takie nazwiska jak Sasha Pivovarova, Joan Smalls, Charlotte Carey, Sean O’Pry, Armando Cabral i Miles McMillan. Kampania to wspólne dzieło dwóch fotografów. Lady Gagę i Benetta uchwycił Jason Kibbler, natomiast pozostali bohaterowie sesji pozowali przed obiektywem Daniela Jacksona. Co więcej, z myślą o kampanii powstał także teledysk duetu gwiazd muzyki, a jego premiera odbędzie się na H&M Life. Radość, prezenty i elementy garderoby w typowej świątecznej stylistyce – tak właśnie będzie wyglądać Boże Narodzenie 2014.

 

Zajrzyjcie do galerii, gdzie znajdziecie wszystkie zdjęcia świątecznej kampanii H&M!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja