lamode > INFO > RYNEK > SUZY MENKES DOŁĄCZYŁA DO REDAKCJI VOGUE
Lamode.info

SUZY MENKES DOŁĄCZYŁA DO REDAKCJI VOGUE

SUZY MENKES DOŁĄCZYŁA DO REDAKCJI VOGUE

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
03 Marzec '14

Po Nagrodzie Specjalnego Uznania British Fashion Council, jaką otrzymała w zeszłym roku, przyszedł czas na kolejne honory. Suzy Menkes, ceniona krytyczka mody i dziennikarka The International New York Times, objęła stanowisko międzynarodowej redaktorki Vogue. Tym samym, jej recenzje pokazów kolekcji i inne cieszące się sporą popularnością artykuły, będziemy mieli okazję przeczytać na stronach internetowych magazynu, m.in.  brytyjskiej, francuskiej, włoskiej, niemieckiej, chińskiej, rosyjskiej, japońskiej i hiszpańskiej. Oprócz tego, Suzy Menkes będzie sprawować naczelną funkcję w organizacji konferencji poświęconej dobrom luksusowym, wspieranej przez wydawnictwo Condé Nast International.

 

To wspaniałe, że Suzy będzie częścią naszego zespołu – wyznała Alexandra Shulman, redaktor naczelna brytyjskiego Vogue’a. Jej doświadczenie jest nieocenione i zawsze ją podziwiałam – dodała.

 

Jestem zachwycona możliwością podjęcia pracy jako międzynarodowa redaktorka Vogue, w wydawnictwie Condé Nast International, które jest prawdziwym wyrażeniem dziennikarskiej doskonałości oraz otrzymaniem szansy pisania dla szerokiej globalnej publiczności, dzięki stronom Vogue’a. Jestem wdzięczna, że mogłam pracować przez 25 lat w The International Harald Tribune, dzienniku, w którym miałam nieograniczone poparcie w wypowiadaniu się swobodnie i szczerze. Czuję, że to doskonały czas do podjęcia nowego wyzwania w erze cyfrowej – wyznała Menkes.

 

Suzy Menkes to wyjątkowy talent, z fantastycznymi spostrzeżeniami na temat mody i bystrym spojrzeniem na związany z nią biznes. Jest bardzo wpływowa i cieszy się ogromnym uznaniem. Jej wkład przyniesie jeszcze większą jakość i autorytet marce, jaką jest Vogue – powiedział Jonathan Newhouse, prezes Condé Nast International.

 

 

Czy Vogue stanie się bardziej opiniotwórczy, dzięki nowej pani redaktor? 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja