lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > „SUPER NORMAL SUPER MODELS” – WRZEŚNIOWA SESJA MERT & MARCUS DLA W MAGAZINE
Lamode.info

„SUPER NORMAL SUPER MODELS” – WRZEŚNIOWA SESJA MERT & MARCUS DLA W MAGAZINE

„SUPER NORMAL SUPER MODELS” – WRZEŚNIOWA SESJA MERT & MARCUS DLA W MAGAZINE

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
14 Sierpień '14

Słynny duet Mert & Marcus zdecydował się na sporą różnorodność w estetyce zdjęć, jakie zostały zaprezentowane na łamach wrześniowego wydania W Magazine. Po okładkowej sesji z wystylizowaną na szamankę Rihanną, tym razem obieramy zupełnie inny kierunek, zapominamy na chwilę o wymyślnych charakteryzacjach i skupiamy całą swoją uwagę na zwyczajności.

 

A jednak trudno myśleć poważnie o jakiejkolwiek „normalności”, kiedy w sesji „Super Normal Super Models” pojawia się silna reprezentacja najlepszych modelek. Wśród nich znalazły się Kate Moss, Daria Werbowy, Amanda Murphy, Mariacarla Boscono, Raquel Zimmermann, Saskia de Brauw, Lara Stone, Suvi Koponen, Meghan Collison, Anna Ewers, Mica Arganaraz, a towarzyszyli im modele: Daan Van Der Deen, Filip Hrivnak i Steve Milatos.

 

Cały edytorial jest ukłonem w stronę dekady lat 90. Nawiązując do charakteru tamtych czasów, stylista Edward Enninful zdecydował się połączyć modę sportową z estetyką grunge. W swoich pomysłach wykorzystał przede wszystkim kraciaste koszule, kabaretki, martensy, luźne bluzy i swetry, krótkie spódniczki oraz obcisłe topy.

 

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie całą sesję.

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja