lamode > TRENDY > MUST HAVE > SUKIENKA NA WIELKANOC – MUST HAVE WIOSNA LATO 2013
Lamode.info

SUKIENKA NA WIELKANOC – MUST HAVE WIOSNA LATO 2013

SUKIENKA NA WIELKANOC – MUST HAVE WIOSNA LATO 2013

Dodane przez Redakcja
28 Marzec '13

Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas rodzinnych spotkań i wspólnego zasiadania do stołu. Oprócz zapewnienia odpowiedniego, świątecznego wystroju mieszkania, każda kobieta chce także zadbać o swój wygląd - przygotować elegancką kreację, która jednocześnie zepewni jej modny look. Dlatego też redakcja LAMODE.INFO wyruszyła na poszukiwania i przygotowała dla Was przegląd najlepszych propozycji świątecznych kreacji dostępnych w popularnych sieciówkach.

 

 

W tym sezonie zarówno projektanci jak i popularne sieciówki kuszą całą gamą pięknych, eksponujących nogi sukienek. Długość mini bez wątpienia rządzi i jest absolutnym must have. Kolorowe czy w paski, gładkie bądź z dżetami, a nawet z kołnierzykami – sklepowe półki uginają się od różnych propozycji. Znajdziemy wśród nich także modele w spokojnych barwach nude czy klasycznych kolorach czerni i bieli. Wariacji na temat wyglądu tego kobiecego elementu garderoby jest wiele i z pewnością każda znajdzie coś dla siebie.

 

 

Drogie Panie, nie bójmy się sukienek. Wykorzystajmy ten Wiekanocny okres na stylizacyjne zabawy z sukienką mini. Przed nami piękny czas zmysłowych i kobiecych, a także eleganckich stylizacji. Odpowiednio do pogody i nastroju, sukienki można zesawiać z marynarką czy kardiganem, a cały look uzupełnić efektowną biżuterią i odpowiednimi butami. Zobaczcie wybrane przez nas modele sukienek dostępne w popularnych sieciówkach.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja