PL / EN
STYLOWE PLECAKI NA JESIEŃ 2017/18

STYLOWE PLECAKI NA JESIEŃ 2017/18

Sprawdźcie, w jakie modele warto zainwestować!

TRENDY PLECAKI 2017/18 - SHOPPING

Obowiązującym akcesorium na nadchodzący sezon jesienno-zimowyduże torby, które zgodnie z prognozami mają całkowicie zająć miejsce tych o rozmiarze mini – pokaz Chanel jesień zima 2017 nie pozostawił w tej kwestii żadnych złudzeń.

POLECAMY: KONKURS - DO WYGRANIA WYJAZD NA PARIS FASHION WEEK

TOREBKI NA WYBIEGACH JESIEN ZIMA 2017/18

O ile wybiegi pozostają niewyczerpaną kopalnią pomysłów i stylizacyjnych tipów, o tyle w praktyce i tak najczęściej intuicyjnie decydujemy się na komfort i praktyczne rozwiązania. Dlatego trudno wyobrazić sobie bardziej idealne rozwiązanie niż to, gdy te dwa aspekty mają wspólny mianownik! Tak było na pokazach kolekcji jesień zima 2017 i te propozycje bierzemy pod lupę.

PLECAKI OD PROJEKTANTÓW

O torebkach mówi się, że są skarbnicą wiedzy na temat noszącej je kobiety. Zgodnie z ta teorią nie tylko fason, kolor i zawartość w  ją określają - sporo mówi też o nas sposób, w jaki sposób nosimy to akcesorium. 

A co można powiedzieć o plecakach? W kolejnym sezonie z powodzeniem zastępują klasyczną torebkę i nawet te niewielkich rozmiarów zaskakują pojemnością.

Sprawdźcie, które pozycje z najnowszych kolekcji topowych projektantów, w tym także doskonałych polskich marek zwróciły nasza uwagę!

ZOBACZ TEŻ: MODELING - NOWY KANON URODY

video

PRADA WIOSNA LATO 2018

tagi: shopping | trendy | jesień zima 2017/18 | plecaki |

podobne artykuły