lamode > COMMUNITY > STYLISTA RADZI > STYLIZACJE MODY MĘSKIEJ
Lamode.info

STYLIZACJE MODY MĘSKIEJ

STYLIZACJE MODY MĘSKIEJ

Dodane przez Redakcja
24 Kwiecień '14

Chcesz się wyróżnić? Ale boisz się diametralnych zmian. Zainspiruj się naszymi propozycjami stylizacyjnymi, które ułatwią Ci podjęcie najlepszej decyzji. Wyjdź modzie naprzeciw i pokaż na co Cię stać… . Wszystkie projekty, które użyliśmy w stylizacjach, pochodzą z naszej "siostrzanej" platformy - BoutiqueLaMode.com! Zapraszamy! Zajrzyj i powiedz nam #nacomaszochote.

 

 

I

 

Jesteś już znudzony ciągłym wybieraniem tego samego looku? Postaw na nową alternatywę i do zwykłego T-shirtu lub bluzy z kapturem wybierz spodnie z mocnym akcentem i odwrotnie, a jeśli stawiasz na jedną tonację kolorystyczną połącz ze sobą rzeczy o bardziej odważnych krojach.

 

Stylizacje moda męska BoutiqueLaMode.com 1

 

 

II


Jeśli nie masz pomysłu co założyć na popołudniowe spotkanie ze znajomymi, a chcesz wyglądać oryginalnie, zainspiruj się naszą przykładową stylizacją. Zestawienie ciekawych fasonów i kolorów sprawi, że chandra na pewno Cię nie dopadnie.

 

Stylizacje moda męska BoutiqueLaMode.com 2

 

 

III


Stawiasz na oryginalność? Zaskocz wszystkich i pokaż się w całkowicie innej odsłonie. A jeśli uważasz, że odważny total look do ciebie nie pasuje, postaw na jeden mocny akcent kolorystyczny. Pamiętaj do odważnych świat należy. 

 

 

Stylizacje moda męska BoutiqueLaMode.com 3

 

 

#nacomaszochotę?

 


Zadaj pytanie ekspertowi
DODAJ SWOJE ZDJĘCIE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą w celach udzielania odpowiedzi przez stylistkę.
Wyrażam zgodę na publikację mojego wizerunku.
PARTNERZY:
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja