lamode > GWIAZDY > W STYLU GWIAZD > STYLIZACJE JURORÓW „PROJECT RUNWAY”
Lamode.info

STYLIZACJE JURORÓW „PROJECT RUNWAY”

STYLIZACJE JURORÓW „PROJECT RUNWAY”

Dodane przez Kinga Rylska
24 Marzec '14

Wiosną tego roku roku, na antenie popularnej stacji zadebiutował, znany na całym świecie reality show „Project Runway”. Pierwotnie to amerykański program, który ma na celu wyłonienie spośród grupy początkujących projektantów mody osoby, która wykaże się największą pomysłowością i inwencją w tworzeniu własnej kolekcji ubrań. W każdym z odcinków uczestnicy zmagają się z zadaniami, których efekty są oceniane przez czteroosobowe jury.

 

Format, który w oryginale prowadzi Heidi Klum, spotkał się z ogromnym zainteresowaniem widzów oraz został odznaczony prestiżowymi nagrodami m.in. Emmy i Peabody AwardSukces "Project Runway" w USA spowodował pojawienie się już kilku kolejnych lokalnych wersji programu, m.in. w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Norwegii, Malezji, Australii i na Filipinach. Wiosną przyszła kolej na Polskę!

 

Dziś postanowiliśmy przyjrzeć się stylizacjom jury, które dotychczas zaprezentowali w programie. Nas najbardziej zachwycają zestawy Anji, która jako muza i inspiracja Anthony’ego Vaccarello, stawia głównie na projekty jego autorstwa i wygląda w nich wprost oszałamiająco.

 

A Wam czyje stylizacje przypadły najbardziej do gustu? Zajrzyjcie do galerii i wyłońcie swojego faworyta!

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja