lamode > COMMUNITY > STYLISTA RADZI > STYLISTA RADZI - MAJÓWKOWE INSPIRACJE
Lamode.info

STYLISTA RADZI - MAJÓWKOWE INSPIRACJE

STYLISTA RADZI - MAJÓWKOWE INSPIRACJE

Dodane przez Redakcja
29 Kwiecień '14

Wielkimi krokami zbliża się długi majowy weekend. Jeżeli nie macie jeszcze sprecyzowanych planów, jak spędzicie ten wolny czas, może dobrym rozwiązaniem będzie spontaniczny piknik z najbliższymi lub w gronie znajomych? Nie ma nic lepszego niż odpoczynek na świeżym powietrzu, w miłym towarzystwie i z dobrym jedzeniem, dlatego postanowiliśmy Was zainspirować i stworzyć przykładową, majówkową stylizację, właśnie na piknik!

 

Nie może zabraknąć w niej koszyka, elementu przewodniego, do którego spakujecie wszystkie smakołyki, oraz potrzebne przedmioty. W kwestii stylizacji, warto zaopatrzyć się w dwa elementy z którymi warto rozpocząć sezon wypadów na łono natury - słomkowy kapelusz i okulary przeciwsłoneczne. Na taką okazję najlepiej ubrać się przede wszystkim wygodnie, by nic nie ograniczało Waszych ruchów. Spodnie warto porzucić dla sukienki lub spódnicy, do której bez problemu można założyć sportowe buty - to wręcz ostatnio najbardziej pożądany zestaw! Ma być kolorowo, lekko i uniwersalnie! 

 

Zobaczcie, jak my widzimy idealny majówkowy zestaw, a po więcej - zajrzyjcie do naszej galerii! Tam znajdziecie masę inspiracji - modowych i nie tylko. Udanej majówki! 

 

STYLISTA RADZI - MAJÓWKOWE INSPIRACJE

Kapelusz smłomkowy H&M - 39,90 zł, spódnica i bluza Lidia Kalita, BoutiqueLaMode.com - 550 zł, buty Nike Wmns Nike Rosherun, Sarenza.pl - 360 zł, okolary przeciwsłoneczne H&M - 24,90 zł, kosz Picnic Brush, Home&You.com - 79,90 zł, dzbanek Vivid, Home&You.com 49,90 zł, taca Planta, Home&You.com - 59,90 zł

 

 


Zadaj pytanie ekspertowi
DODAJ SWOJE ZDJĘCIE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą w celach udzielania odpowiedzi przez stylistkę.
Wyrażam zgodę na publikację mojego wizerunku.
PARTNERZY:
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja