lamode > COMMUNITY > STYLISTA RADZI > STYLISTA RADZI – CO WŁOŻYĆ DO WAKACYJNEJ WALIZKI
Lamode.info

STYLISTA RADZI – CO WŁOŻYĆ DO WAKACYJNEJ WALIZKI

STYLISTA RADZI – CO WŁOŻYĆ DO WAKACYJNEJ WALIZKI

Dodane przez Kasia L.
29 Czerwiec '11

Pakowanie się przed wyjazdem nie należy do najprzyjemniejszych doświadczeń. Skąd mamy wiedzieć, czego będzie nam potrzeba? Zawsze zdarza się nieprzewidziana impreza, na którą nie ma w walizce odpowiedniej sukienki. Bywa też tak, że turystyczna wycieczka do dużego miasta przeradza się w wypad nad morze bądź jezioro, gdzie warto mieć zupełnie inne ubrania i akcesoria. Kolejny problem, który pojawia się czasem na godzinę przed odlotem, to nadbagaż oraz w konsekwencji konieczność pozostawienia części zabranych rzeczy. Jak pozbyć się przykrych rozczarowań i zawsze mieć pod ręką coś odpowiedniego?

 

Przede wszystkim, każdy pakowany strój bądź dodatek (a czasem również i kosmetyk) powinien posłużyć nam w co najmniej dwóch celach. Warto wybrać tę sukienkę, którą możemy ubrać zarówno na wieczorne wyjście, jak i spacer po mieście lub plaży. Podobnie torebka – najlepsza będzie na długim pasku, niezbyt duża, lecz mieszcząca telefon i aparat fotograficzny. Dobrze, by okrycia wierzchnie - takie jak marynarka czy kardigan - były utrzymane w neutralnych, łatwych do zestawienia kolorach. Przed włożeniem wszystkiego do walizki, rozłóżcie poszczególne elementy na łóżku i spróbujcie połączyć w kilka różnych stylizacji. Jeśli działa teraz, zadziała też na urlopie!

 

tl_files/COMMUNITY/STYLISTA RADZI/STYLISTA RADZI – CO WLOZYC DO WAKACYJNEJ WALIZKI/co wlozyc do walizki.jpg

Przyjrzyj się poszczególnym produktom w naszej galerii!

 

Istnieją niezbędniki, które przydają się zawsze i wszędzie, bez względu na cel podróży. I nie mam tutaj na myśli piżamy oraz szczoteczki do zębów! W każdej walizce powinna być kieszeń specjalnie przeznaczona na japonki bądź inne klapki, żeby nigdy o nich nie zapominać. Posłużą nie tylko po wyjściu z basenu, ale doskonale zastąpią sandały. Okulary przeciwsłoneczne stanowią must have, którego nie trzeba uzasadniać. Kolejna pozycja na liście to bikini – zajmuje tak mało miejsca, że naprawdę warto mieć je ze sobą, nawet w mieście czy w dalekich od morza górach.

 

Nieco inną kwestią jest wypełnianie podróżnej kosmetyczki. Nauczyliśmy się już wybierać opakowania o zmniejszonych pojemnościach. Jednak niewiele będzie w tym sensu, jeśli weźmiemy ze sobą zawartość połowy domowej łazienki. Przyzwyczajmy się do selekcjonowania kosmetyków na wakacje. Z produktów do makijażu wybierzcie jedynie wodoodporny tusz do rzęs. Zamiast podkładu i kremu weźcie jeden kosmetyk spełniający obie funkcje. Jeśli boicie się o świetlistość cery, polecam opalizujący olejek do twarzy, ciała i włosów!

 

TAGI:     stylista | porady | must have
Zadaj pytanie ekspertowi
DODAJ SWOJE ZDJĘCIE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą w celach udzielania odpowiedzi przez stylistkę.
Wyrażam zgodę na publikację mojego wizerunku.
PARTNERZY:
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja