PL / EN
STELLA MCCARTNEY – KOLEKCJA MĘSKA WIOSNA 2018

STELLA MCCARTNEY – KOLEKCJA MĘSKA WIOSNA 2018

Stella McCartney ponownie proponuje trendy dla męźczyzn.

Zobaczcie wiosenną kolekcję męską 2018 jednej z najbardziej rozpoznawalnych brytyjskich projektantek!

STELLA MCCARTNEY – DEBIUTANCKA KOLEKCJA MĘSKA

Stella McCartney po raz pierwszy zadebiutowała w modzie męskiej w 2016 roku. Wówczas na wybiegu mogliście zobaczyć komfortowe modele z linii basic. Jak wszystkie inne ubrania, także i te dla panów wpisały się w nurt mody zrównoważonej. Kreatorka nie wykorzystała skór naturalnych, ani futer. W ich miejsce pojawiły się ekologiczne odpowiedniki oraz surowce niezagrażające środowisku: kaszmir z recyklingu, organiczna bawełna, denim, wiskoza, drewno i korek.

STELLA MCCARTNEY – KOLEKCJA MĘSKA WIOSNA 2018

Projektantka ponownie proponuje innowacyjne rozwiązania. Jej zdaniem, proces sprawdzania metek niedługo będzie przypominał przegląd składu żywności. Dlatego kolekcja męska Stelli McCartney na wiosnę 2018 bazuje na dobrej jakości materiałach. W dodatku, Brytyjka opracowała patent na produkcję poszczególnych części garderoby bez użycia kleju. Stella stawia na projekty wytwarzane w zgodzie ze standardami etycznymi i ideą eco. Jak sama przyznaje taki proces świadomego tworzenia jest dużo droższy, wymaga nie tylko poszukiwania alternatywnych metod, ale i testowania ich pod kątem możliwości produkcyjnych.

W kolekcji męskiej na wiosnę 2018 znajdziecie kolorowe i świetnie skrojone garnitury, zamszowe okrycia wierzchnie z frędzlami w kowbojskim stylu, mokasyny z motywem panterki, a nawet sportowe adidasy. Dominują klasyczne i eleganckie odcienie karmelu oraz bordo, subtelne błękity, ale też klasyczna biel oraz czerń. Nie brakuje wyrazistej czerwieni i wibrującej pomarańczy.

POLECAMY: KOLORY – TRENDY WIOSNA LATO 2018

Kolekcja brytyjskiej projektantki stanowi pomost pomiędzy modą męską, a damską. Składają się na nią zarówno szerokie spodnie, jak i marynarki z podkreśloną talią. Ten kontrast odzwierciedla estetykę Stelli McCartney, której zależy na tym, by ubrania były subtelnie dopasowane, ale nie za obcisłe.

Co Wy sądzicie o męskiej kolekcji Brytyjki? Podoba Wam się wiosenny szyk, który proponuje?

video

TOM FORD WIOSNA LATO 2019

tagi: Stella McCartney | moda męska | kolekcja | trendy | wiosna 2018 | TRENDY |

podobne artykuły