lamode > MODA ZAGRANICZNA > POKAZY MODY > SPORTOWA ELEGANCJA W KOLORZE – POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI TOMMY HILFIGER NA SEZON WIOSNA-LATO 2011
Lamode.info

SPORTOWA ELEGANCJA W KOLORZE – POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI TOMMY HILFIGER NA SEZON WIOSNA-LATO 2011

SPORTOWA ELEGANCJA W KOLORZE – POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI TOMMY HILFIGER NA SEZON WIOSNA-LATO 2011

Dodane przez Katarzyna T.
19 Styczeń '11

Witajcie w country club –klubie o ograniczonym dla „zwykłych śmiertelników” dostępie. Tu dżentelmeni za dnia grają w golfa, w tenisa lub w polo, jeżdżą konno, w nocy natomiast nie stronią od brydża, palą cygara i piją szkocką whisky. Nadchodząca wiosnę Tommy Hilfiger spędzi właśnie tam, z dala od miejskiego zgiełku, choć nie odcięty od świata – o czym świdczy modny look prawdziwego mieszkańca wschodniego wybrzeża Ameryki Północnej.

 

Ów dżentelmen kocha sportową elegancję – nie boi się kolorów (w kolekcji dominuje przede wszystkim mocna czerwień, soczysta zieleń i granat). Jakość kroju i materiału podkreśla jego materialny status, choć nie „świeci” logiem po oczach. Lubi mokasyny bez sznurówek, desenie w klasyczną kratę lub poziome pasy. Ceni sobie szyk i wygodę – dodatki dobiera precyzyjnie – zwraca uwagę na kombinacje kolorystyczne i nie boi się nowych trendów, choć nie traktuje ich dosłownie. Jest wierny klasyce z małą kroplą dekadencji – nosi dwurzędowe marynarki i spodnie do kostek prasowane w kant.

 

Podoba nam się powrót dżentelmena na światowe wybiegi – oby ten trend utrzymał się jak najdłużej!  

 

Galeria 1-5/15
Galeria 1-5/15
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja