lamode > MODA ZAGRANICZNA > KOLEKCJE > SPECJALNA KOLEKCJA MARKI DEREK LAM
Lamode.info

SPECJALNA KOLEKCJA MARKI DEREK LAM

SPECJALNA KOLEKCJA MARKI DEREK LAM

Dodane przez Katarzyna T.
24 Luty '11

Premiera pierwszej masowej kolekcji marki Derek Lam odbyła się podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku.

 

16 lutego, podczas NYC Fashion Week, projektant Derek Lam zaprezentował unikalną kolekcję 16 oryginalnych sukienek  DEREK LAM + eBay w Lincoln Center i jednocześnie na stronie dereklam.ebay.com. Jeszcze przez kilka dni na stronie eBay’a klienci na całym świecie mogą obejrzeć kolekcję, zagłosować i wpłynąć na ostateczny jej kształt. Pięć projektów, które otrzyma najwięcej głosów zostanie zaprezentowanych już 1 marca, a do sprzedaży  trafi w maju, w przystępnych cenach od 125 do 295 dolarów i rozmiarach od 0 do 16, do kupienia wyłącznie na eBay’u.

 

Kolekcja ‘DEREK LAM + eBay’ to klasyczne sukienki, które powinny znaleźć się w każdej damskiej szafie – z wyrafinowaną kombinacją prostych linii, niewymuszonej elegancji i swobodnej kobiecości – powiedział projektant. - Jestem bardzo ciekawy, które projekty będą inspiracją dla klientów wiosną.

 

Ta unikalna kolekcja zaprojektowana na sezon wiosna-lato 2011, zawiera siedem klasycznych modeli sukienek uszytych z materiałów takich jak popelina bawełniana i jedwabna, denim w kolorze indygo czy żorżeta, które odzwierciedlają intuicyjne u Dereka Lama wyczucie elegancji połączonej z prostotą.

 

eBay pozwala na skrzyżowanie mody i technologii aby dotrzeć do klientów na całym świecie – mówi Jan-Hendrik Schlottmann (Derek Lam Intl. LLC). - To dla nas niezwykła okazja, aby nawiązać bezopśredni kontakt z kupującymi i dać im możliwość wpływania na finalny kształt kolekcji ‘DEREK LAM + eBay’ opierającej się na tym, co chcą kupić.

 

tl_files/moda zagraniczna/kolekcje/DEREK LAM + EBAY/Derek Lam + eBay _2_.jpgfot. materiały prasowe

TAGI:     kolekcja | marka | Derek Lam
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja