lamode > URODA > PIELĘGNACJA > SPECJALIŚCI W PIELĘGNACJI MARKI LA MER
Lamode.info

SPECJALIŚCI W PIELĘGNACJI MARKI LA MER

SPECJALIŚCI W PIELĘGNACJI MARKI LA MER

Dodane przez Artykuł promocyjny
16 Styczeń '12

Jeśli produkty do pielęgnacji można określić mianem „specjalistów” to z pewnością do tej grupy trzeba zaliczyć The Concentrate oraz The Hydrating Facial marki La Mer. Oba kosmetyki doskonale radzą sobie bowiem z trudnymi do zwalczenia problemami skóry, z głębokimi bliznami i nadmierną suchością.

 

The Concentrate – specjalista w walce z głębokimi bliznami


Gładka i miękka skóra pozbawiona blizn i przebarwień? The Concentrate to rewolucyjna i intensywna kuracja, która błyskawicznie regeneruje skórę po urazach i wspomaga jej naturalny proces gojenia. Preparat zmniejsza optycznie zmarszczki, a przy okazji wzmacnia barierę ochronną skóry przed i po zabiegach kosmetycznych typu np. mikrodremabrazja. Zawartość w formule Concentreted Miracle BrothTM dodatkowo nawilża i koi. Dzięki The Concentrate nasza skóra tryska energią, jest gładka i wzmocniona, piękna.

 

The Concentrate La Merfot. materiały prasowe/ The Concentrate La Mer

 

 

The Hydrating Facial – specjalista w nawilżaniu


The Hydrating Facial to doskonała maseczka z czystej bawełny o działaniu silnie nawilżającym i kojącym. Błyskawicznie „nawadnia” skórę, zmniejsza widoczne objawy starzenia i przywraca skórze twarzy gładkość oraz miękkość. Obecność w formule Mariponic Ferment pobudza naturalną produkcję kolagenu i poprawia elastyczność komórek, a algi morskie zanurzone w kwasie hialuronowym zatrzymują wilgoć w skórze przez cały dzień. Maseczkę stosuje się raz w tygodniu pozostawiając ją na skórze do 8 minut – taki czas daje gwarancję aplikacji aż jednej uncji aktywnie nawilżających składników i doskonale wpływa na poprawę kondycji skóry.

 

Hydrating Facial La Merfot. materiały prasowe/ Hydrating Facial La Mer

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja