lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > SONIA RYKIEL- KAMPANIA WIOSNA LATO 2014
Lamode.info

SONIA RYKIEL- KAMPANIA WIOSNA LATO 2014

SONIA RYKIEL- KAMPANIA WIOSNA LATO 2014

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
06 Luty '14

Sonia Rykiel wraca w wiosenno-letnim sezonie 2014 z kolejną oryginalną kampanią. Kontynuując estetykę, jaką zaprezentowała przy okazji sesji wizerunkowej swojej wcześniejszej kolekcji, francuska marka zdecydowała się na prezentację w formie dawnych plakatów reklamowych. Tym razem zamiast charakteru dekady lat 20. z jesienno-zimowego sezonu 2013/2014, w kampanii pojawiły się nawiązania do przepełnionych kolorami paryskich afiszy z lat 70.


Za powyższe efekty po raz kolejny odpowiadali projektanci Mathias Augustyniak i Michael Amzalag ze studio M/M Paris, którzy regularnie współpracują przy kampaniach Givenchy, jak również z artystami takimi jak Madonna, Björk i Kanye West. „Chcieliśmy pójść w stronę wizerunku zachłannej ostentacyjnej kobiecości” – wyznał duet artystów.

 

Tym razem, modelkę Sam Rollinson zastąpiła Karen Elson, prezentująca na sobie stylizacje autorstwa Marie Chaix (efekty jej pracy mogliście już podziwiać w ostatnich kampaniach marek Kenzo czy Proenza Schouler).

 

Elson w świetnej platynowo-różowej fryzurze pozuje przed obiektywem Craiga McDeana. Charakter fotografii podkreślają intensywne kolory tła oraz rysunki przedstawiające lody, ciastka, dłoń, pióro czy pomadkę. 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja