PL / EN
SOLAR – JESIEŃ ZIMA 2017

SOLAR – JESIEŃ ZIMA 2017

Sporo nowości, ale istota marki wciąż ta sama. Sprawdźcie!

SOLAR – JESIEŃ ZIMA 2017

Nowej kolekcji marki Solar przyglądamy się z wyjątkowej lokalizacji. Jesienna aura na zewnątrz, a także abstrakcyjna wystawa Half Truth, która jest w tej chwili eksponowana w Królikarni stanowiły doskonałe tło dla ukazania tego, co jest istotą jesienno-zimowej propozycji polskiej marki: świetnych gatunkowo tkanin, zrównoważonych barw, słowem - klasyki w najlepszym wydaniu.

MATERIALS_2017/MODA/TRENDY/SOLAR – JESIEN ZIMA 2017/_MG_0423.jpg

Agata Tanter – redaktor naczelna Lamode.info:

Najnowsza kolekcja Solar otula ciepłem jesiennych barw i tkanin.

Spośród wielu propozycji marki na sezon jesienno-zimowy wyjątkowo zachwyciły mnie swetry w klasycznym oraz awangardowym wydaniu. Ten z wiązanym szalem, który wybrałam dla siebie, spodobał mi się ze względu na stonowaną kolorystykę – jest ponadczasowy i doskonale współgra z różnymi elementami mojej garderoby. Dzisiaj zestawiłam go z klasycznymi granatowymi spodniami i błękitną koszulą, która dodała lekkości całej stylizacji.

MATERIALS_2017/MODA/TRENDY/SOLAR – JESIEN ZIMA 2017/_MG_0723.jpg

Jesienno-zimowa kolekcja Solar to również królestwo dodatków. Poza torebkami znajdziemy w niej piękne kapelusze, szale i broszki, które stanowią idealne wykończenie każdego looku. Ja postawiłam na małą torebkę na ramię i podłużną, biżuteryjną broszkę, które skradły moje serce wysublimowanym designem i prostotą.

video

INSIDE CHANEL – GABRIELLE, A REBEL AT HEART

tagi: Solar | jesień zima 2017 | trendy | Agata Tanter | By Agata Tanter |

podobne artykuły