lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > SOFIA COPPOLA REDAKTOR NACZELNĄ W MAGAZINE!
Lamode.info

SOFIA COPPOLA REDAKTOR NACZELNĄ W MAGAZINE!

SOFIA COPPOLA REDAKTOR NACZELNĄ W MAGAZINE!

Dodane przez Redakcja
20 Kwiecień '14

Kirsten Dunst, którą mogliśmy ostatnio zobaczyć w pięknej sesji dla kwietniowego Harper’s Bazaar UK, została gwiazdą kolejnego tytułu. Tym razem, aktorka pojawiła się w majowym numerze W Magazine, którego redaktor naczelną gościnnie została Sofia Coppola!

 

Kirsten udzieliła wywiadu reżyserce, z którą miała okazję pracować przy dwóch filmach – „Przekleństwa niewinności” (1999) oraz „Maria Antonina” (2006). Opowiedziała m.in. o tym, co myśli o nagości w kinie oraz kogo uważa za swoich bohaterów w kwestii stylu. Rozmowie towarzyszy również sesja autorstwa niemieckiego fotografa Jurgena Tellera, której efekty możecie obejrzeć w naszej galerii.

 

Cały numer, nad który pieczę sprawowała córka reżysera „Ojca chrzestnego” - Francisa Forda Coppoli, traktuje o bliskich jej osobach i tematach. Oprócz wywiadu z Kirsten, w majowym W Magazine znalazł się również zapis rozmowy z aktorką Marisą Berenson oraz Paulem Fortune - dekoratorem wnętrz pracującym dla Marca Jacobsa, z którym Sofię łączy długoletnia przyjaźń.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja