lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > SOFIA COPPOLA & LOUIS VUITTON DLA LE BON MARCHE
Lamode.info

SOFIA COPPOLA & LOUIS VUITTON DLA LE BON MARCHE

SOFIA COPPOLA & LOUIS VUITTON DLA LE BON MARCHE

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
20 Sierpień '13

To, że niedawno opowiadała nam o dzieciakach ogarniętych obsesją metek, wcale nie oznacza jej awersji do mody. Każdy medal ma dwie strony, dlatego tym razem przyszedł czas na akcent optymistyczny. W roli głównej pojawiają się torebki SC Bag, stworzone specjalnie przez Coppolę, w limitowanej wersji dla domu towarowego Le Bon Marche.

 

Tak naprawdę, zanim Sofia Coppola trafiła do świata filmu, swoją karierę zaczynała w branży modowej jako projektantka. Najpierw, w wieku piętnastu lat odbyła staż u Karla Lagerfelda w Chanel, później w 1997 roku Harper’s Bazaar nazwało jej debiutancką kolekcję mianem Odkrycia Roku. Od 1994 roku, Coppola jest również twórczynią marki odzieżowej MilkFed, która do tej pory istnieje na japońskim rynku modowym.

 

Swoją współpracę z marką Louis Vuitton, zaczęła w 2009 roku, kiedy do kolekcji torebek francuskiej marki wszedł jej autorski projekt SC Bag. W tym roku, modele zyskały nowe kolory, a także pojawił się nowy mniejszy rozmiar torebki (BB) z przedłużonym paskiem.

 

Niedługo swoją premierę będzie miała limitowana kolekcja SC Bag,  którą Sofia Coppola stworzyła specjalnie dla paryskiego domu towarowego Le Bon Marche. Pojawiły się w niej torebki z cielęcej skóry, w kolorze ciemnego kobaltu oraz z ręcznie aplikowanymi wykończeniami w odcieniu fuksji.

 

Kolekcja będzie dostępna w Le Bon Marche od początku października do końca 2013 roku, natomiast w sklepach Louis Vuitton pojawi się w następnym roku. Oprócz tego Coppola zadba również o wygląd witryn sklepowych, które zaprojektuje specjalnie dla paryskiego domu towarowego. 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja