lamode > MODA ZAGRANICZNA > KOLEKCJE > SŁYNNE KRYSZTAŁY SWAROVSKI – KOLEKCJA NA WIOSNĘ LATO 2012
Lamode.info

SŁYNNE KRYSZTAŁY SWAROVSKI – KOLEKCJA NA WIOSNĘ LATO 2012

SŁYNNE KRYSZTAŁY SWAROVSKI – KOLEKCJA NA WIOSNĘ LATO 2012

Dodane przez Redakcja
13 Marzec '12

Inspiracje latami 60. otaczają nas ze wszystkich stron. Kolory, kroje i desenie ubrań oraz akcesoriów wzorowanych na stylu gwiazd starego kina wypełniają po brzegi sklepowe półki.

 

Podobnych wpływów można się również doszukać w projektach biżuterii Swarovski na wiosnę lato 2012. „Swing, Sing and Shine” to kolekcja, która w nowoczesny sposób łączy ze sobą postępowe wzornictwo lat 60., niezwykłą lekkość i elegancję oraz styl vintage. Co więcej Dyrektor Kreatywny luksusowej marki Swarovski, Nathalie Colin zadbała o to, aby w nowej linii nie zabrakło najmodniejszych w zbliżającym się sezonie pastelowych barw. Pełne blasku, imponujących rozmiarów kryształy mienią się wszystkimi kolorami tęczy. Kolekcja obfituje w chłodne, ciemne kamienie – czarne, zielone, niebieskie, ale i w cieplejsze połączenia kolorystyczne, na przykład róż, czerwień, pomarańcz i żółć.

 

Obejrzyj w naszej galerii projekty Swarovski, gdzie romantyczne, kwiatowe i kobiece inspiracje przeplatają się z rockowymi, ostrymi wykończeniami.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja