lamode > COMMUNITY > MODA ULICZNA > SKÓRA – TRENDY MATERIAŁY JESIEŃ ZIMA 2016 17
Lamode.info

SKÓRA – TRENDY MATERIAŁY JESIEŃ ZIMA 2016 17

SKÓRA – TRENDY MATERIAŁY JESIEŃ ZIMA 2016 17

Dodane przez Marta Waglewska
06 Grudzień '16

Co sezon największe domu mody prześcigają się w projektach skórzanej odzieży: od ramonesek, które od lat niezmiennie królują na wybiegach, przez płaszcze (wystarczy wspomnieć błyszczący jak u Proenza Schouler, przed kolano od Burberry czy w marynarskie pasy jak u Ralpha Laurena), skórzane rurki, sukienki (na modłę retro jak u Chloe, geometryczne u Marca Jacobsa czy typu slip dress jak u Alexandra Wanga – must have sezonu jesień zima 2016/17) aż po nakrycia głowy i skórzane akcesoria.

 

Sama skóra jako materiał w bieżącym sezonie także występuje w różnych odsłonach: ultra cienka, odbarwiana, pikowana, podbijana bawełną, woskowana w różnych gatunkach.

 

Bez cienia przesady można pokusić się o stwierdzenie, że w większości stylizacji mody ulicznej występuje choćby jeden skórzany akcent. Jeśli przygotowujecie się do sylwestrowych zakupów lub planujecie skorzystać z przedświątecznych wyprzedaży, warto mieć to w pamięci.

 

Tymczasem przyglądamy się stylizacjom streetstyle: choker, bizuteria, lamówka przy marynarce – diabeł tkwi w szczegółach, a sposobów noszenia skóry i zestawiania jej z różnymi częściami garderoby jest nieskończona ilość – jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.

 

Przekonajcie się, które stylizacje Was zainspirują!

 

Zobacz też: TRENDY WIOSNA LATO 2017 - PASY

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja