lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > SIMPLE CREATIVE PRODUCTS - LIMITOWANA KOLEKCJA DRESS PARTY
Lamode.info

SIMPLE CREATIVE PRODUCTS - LIMITOWANA KOLEKCJA DRESS PARTY

SIMPLE CREATIVE PRODUCTS - LIMITOWANA KOLEKCJA DRESS PARTY

Dodane przez Redakcja
26 Marzec '13

Simple Creative Products to marka, która lubi zaskakiwać. Niedawno pisaliśmy o kolekcji na wiosnę lato 2013. Projekty te były kwintesencja stylu lat 60 – tych z nutą nowoczesności.

 

 

Projektantka Lidia Kalita podążając tą samą ścieżką inspiracji, prezentuje limitowaną kolekcję Dress Party. Cyklicznie pojawia się mini seria Simple Creative Products, w której zazwyczaj przeważają sukienki. Tak też jest i tym razem, chociaż w skład kolekcji wchodzi ponad sto modeli, bardziej związanych ze stylistyką słonecznego Palm Beach.

 

 

Co wyróżnia kolekcję? Na pewno mocnym jej atutem jest dobór kolorów. Zobaczymy w niej całą gamę odcieni różu: od niewinnego, pudrowego po intensywny, fluorescencyjny. Materiały pokryte są ciekawymi wzorami: zalotnymi kropkami, czy florystycznymi akcentami. Godnym zwrócenia uwagi elementem jest przetransformowana wersja baseballówka, która straciła sportowy charakter poprzez skrócenie rękawów i zastosowanie żakardowej tkaniny. Świetnie prezentuje się z sukienką z tego samego materiału.

 

 

Czy kolekcja Dress Party, to Waszym zdaniem dobry wybór na tę wiosnę? Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja