lamode > GWIAZDY > W STYLU GWIAZD > SIENNA MILLER - ZOOM NA STYL
Lamode.info

SIENNA MILLER - ZOOM NA STYL

SIENNA MILLER - ZOOM NA STYL

Dodane przez Redakcja
28 Sierpień '15

Siennę Miller, angielską aktorkę, już dawno okrzyknięto mianem ikony stylu. Gwiazda nie tylko doskonale prezentuje się na ekranie, ale również świetnie radzi sobie w świecie mody. Brała udział w kampaniach takich marek jak Burberry, a jej wizerunek można było podziwiać wielokrotnie na okładkach Vogue’a czy Harper’s Bazaar. Sienna wyznacza nowe trendy i to właśnie jej zestawy starają się naśladować tysiące kobiet na całym świecie.

 

 

 

Sienna Miller - zoom na styl

fot. pinterest.com

 

 

Codzienne wybory Sienny często  bazują na elementach w stylu boho czy hippie. Aktorka równie często sięga po ubrania od znanych projektantów, jak i akcesoria znalezione w sklepach vintage. Jej outfity składają się najczęściej z wygodnych spodni rurek i luźniejszej góry, zestawionych z wysokimi butami oraz bardziej eleganckimi torebkami.

 

 

Sienna Miller - zoom na styl

fot. pinterest.com

 

 

Na eventy aktorka stawia na sukienki, w których prezentuje się bardzo zmysłowo i kobieco. Nie boi się eksperymentować - wybiera kreacje o różnych krojach, wzorach i kolorach, które dopełnia stylowymi dodatkami, lubimy!

 

 

Sienna Miller - zoom na styl

fot. pinterest.com


 

Czerwony dywan to miejsce, na którym obok aktorki nie da się przejść obojętnie! Gwiazda konsekwentnie zaskakuje wszystkich swoimi stylizacjami, które zostały ostatnio docenione w rankingu Best Dressed Vanity Fair 2015 – Hollywood.

 


Po więcej stylizacji Sienny Miller zajrzyjcie do naszej galerii! 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja