PL / EN
SESJA ZARĘCZYNOWA KSIĘCIA HARRY’EGO I MEGHAN MARKLE

SESJA ZARĘCZYNOWA KSIĘCIA HARRY’EGO I MEGHAN MARKLE

Królewska sesja zaręczynowa!

Pałac Kensington opublikował zdjęcia z oficjalnej sesji zaręczynowej księcia Harry’ego i Meghan Markle. Jesteście ciekawi jak została zaaranżowana?

KSIĄŻĘ HARRY I MEGHAN MARKLE: SESJA ZARĘCZYNOWA

Książę Harry i Meghan Markle zapozowali w ogrodzie jednej z posiadłości należącej do rodziny królewskiej. Zdjęcia wykonał fotograf o polskich korzeniach, Alexi Lubomirski. Dotychczas zaprezentowano trzy fotografie, oficjalne oraz w czarno-białej kolorystyce. 

SUKNIA MEGHAN MARKLE

Meghan wystąpiła w sukni od brytyjskiej marki Ralph & Russo z kolekcji haute couture na sezon jesień zima 2016. Ręcznie szyta kreacja o długości do ziemi została wykonana z tiulu oraz organzy jedwabnej. Ozdobiona złotymi akcentami w kształcie liści kosztowała ok. 56 tysięcy funtów.

Na fotografiach widać także pierścionek zaręczynowy aktorki, który jest wykonany z diamentu pochodzącego z Botswany i dwóch mniejszych z kolekcji księżnej Diany.

POLECAMY: KRÓLEWSKIE ZARĘCZYNY - MEGHAN MARKLE POKAZAŁA PIERŚCIONEK 

Ślub księcia Harry’ego z Meghan Markle odbędzie się 19 maja w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze. Para zaręczyła się pod koniec listopada 2017 roku.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia m.in. z sesji zaręczynowej książęcej pary oraz projekt sukienki Meghan z pokazu Ralph & Russo. Koniecznie zajrzyjcie!

video

DIOR JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: Książę Harry | Meghan Markle | zaręczyny | MEGHAN MARKLE |

podobne artykuły