lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > SCARLETT JOHANSSON PO RAZ OSTATNI W ROLI AMBASADORKI MANGO
Lamode.info

SCARLETT JOHANSSON PO RAZ OSTATNI W ROLI AMBASADORKI MANGO

SCARLETT JOHANSSON PO RAZ OSTATNI W ROLI AMBASADORKI MANGO

Dodane przez Karolina K.
18 Kwiecień '11

Scarlett Johansson, uzdolniona aktorka i ulubienica Woody'ego Allen'a przez cztery sezony cieszyła nasze oczy zdobiąc zmysłowe kampanie reklamowe marki Mango. Kilka dni temu do prasy trafił oficjalny komunikat, który z pewnością zasmuci wielu fanów aktorki. Najnowsza letnia kampania promująca kolekcję Modernist Resort, będzie ostatnią z jej udziałem. Tą sesją Scarlett oficjalnie kończy współpracę z firmą Mango.

 

Na plan zdjęciowy Mango wybrało zapierającą dech w piersiach rezydencje - The Goldstein Residence, położoną w Beverly Hills w Kalifornii. Stylizacją zajęła się Melanie War, a zdjęcia wykonał fotograf Mario Sorrenti, który związał się z marką w tym samym czasie, w którym pojawiła się Scarlett.

 

Kolekcja Modernist Resort to prosty i minimalistyczny look, skupiający uwagę wokół detali, świetlistych kolorów i graficznych wzorów. Długie ołówkowe spódnice i pełne formy nadają linii sensualności. Jasne, dynamiczne barwy jak limonka czy mięta, dodają kolekcji optymizmu, odcienie arbuzowej zieleni dają posmak luksusu, a czerwień, pomarańcz i beż, pożądanego ducha retro.

 

Jak myślicie, kto zastąpi piękną Scarlett?

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja