lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > SCARF DAY – DZIEŃ Z DODATKAMI FREY WILLE
Lamode.info

SCARF DAY – DZIEŃ Z DODATKAMI FREY WILLE

SCARF DAY – DZIEŃ Z DODATKAMI FREY WILLE

Dodane przez Redakcja
28 Kwiecień '11

14 kwietnia w butiku Frey Wille przy ul. Nowy Świat w Warszawie odbyło się spotkanie z kolorowymi chustami w roli głównej - Scarf Day. Podczas spotkania w nietypowy sposób zaprezentowano biżuterię i akcesoria z najnowszej kolekcji Frey Wille.

 

W ofercie dodatków znajdują się chustki, długie szale oraz apaszki typu gavroche. Wszystkie są wykonane z jedwabiu, ręcznie obszywane i dekoracyjnie malowane. Uwodzą żywymi kolorami i charakterystycznymi dla marki wzorami, które odpowiadają motywom zdobiącym biżuterię Frey Wille. Dominującą inspiracją dla projektantów jest nieustannie świat malarstwa.

 

tl_files/moda zagraniczna/marki/SCARF DAY – DZIEN Z DODATKAMI FREY WILLE/SD_Grzegorz Bloch_Klaudia Kalicka_Olga Nejbauer.jpg

fot. materiały prasowe (Grzegorz Bloch, Klaudia Kalicka, Olga Nejbauer)

 

Szeroka gama różnokolorowych chust pozwala na pełną swobodę w ich stylizowaniu. Dlatego też, firma postanowiła zaprezentować możliwości noszenia tego ponadczasowego dodatku podczas Scarf Day. Spotkanie miało postać warsztatów, które poprowadzili: stylista Grzegorz Bloch oraz makijażystka Olga Nejbauer. Stylista opowiedział o najnowszych trendach w modzie, a także przekształcił kolorowe szale i apaszki w nietypowe kreacje – bluzki, sukienki i tuniki. Zdradził przy okazji zebranym kilka cennych rad na temat ukrywania mankamentów kobiecej figury i podkreślania jej atutów. Olga Nejbauer skupiła się na trendach w makijażu w sezonie wiosenno-letnim, prezentując je przed gośćmi na modelce.

 

Po części pokazowej zaproszone panie miały okazję skorzystać z porad ekspertów, którzy osobiście doradzali w zakresie stylizacji.

 

Galeria 1-5/22
Galeria 1-5/22
TAGI:     stylista | porady | Frey Wille
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja