lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > SARAH JESSICA PARKER ZASTĄPI ANNĘ WINTOUR W VOGUE US?
Lamode.info

SARAH JESSICA PARKER ZASTĄPI ANNĘ WINTOUR W VOGUE US?

SARAH JESSICA PARKER ZASTĄPI ANNĘ WINTOUR W VOGUE US?

Dodane przez Ismena Dąbrowska
01 Luty '14

Łączy je nie tylko przyjaźń, ale także miłość do mody i butów Manolo Blahnika. Obie prezentują te same poglądy polityczne, czego wyrazem była wspólna zbiórka pieniędzy na ostatnią kampanię Baracka Obamy. Również wśród pracodawców obie mają magazyn Vogue. Z tym jednak, że jedna z nich w świecie realnym, a druga w serialowym. Nie podważa to jednak tego, że Anna Wintour i Sarah Jessica Parker są jednymi z najsłynniejszych kobiet na świecie.

 

Teraz wokół tych dwóch pań rozpętała się prawdziwa burza domysłów, nadziei i podejrzeń, które wśród swoich współpracowników wywołała Wintour. Jak podał jeden z amerykańskich portali – odtwórczyni roli Carrie Bradshaw w kultowym „Seksie w Wielkim Mieście” jest główną kandydatką do zastąpienia jej na stanowisku redaktor naczelnej Vogue US!

 

Jak piszą zagraniczne media - nawet jeżeli jest to żart, wiele wskazuje na to, że zawiera odrobinę prawdy. Bowiem od jakiegoś czasu ich kontakty się zacieśniają. Parker znalazła się już w najbliższym kręgu przyjaciół Wintour i konsultuje z nią wszystkie swoje większe projekty. Podobno także intensywnie edukuje się i przygotowuje do tej ewentualnej, nowej roli.

 

Jeżeli Wintour zdecyduje się przejść na emeryturę lub zostanie pozbawiona posady, to tuż obok zaprzyjaźnionej aktorki mocną kandydatką na jej stanowisko wydaje się Robbie Myers, redaktor naczelna amerykańskiego wydania Elle.

 

Co o tym myślicie? Widzielibyście Sarah Jessicę Parker, jako następczynię słynnej papieżycy mody?

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja