lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > SAINT LAURENT PARIS – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2013/2014
Lamode.info

SAINT LAURENT PARIS – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2013/2014

SAINT LAURENT PARIS – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2013/2014

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
07 Sierpień '13

Jeśli podarty sweter, czy dżinsy, to taki jak miał Kurt Cobain. Jeśli skórzana ramoneska to tylko podobna do tej, którą nosili Johnny, Joe i Dee Dee Ramone. Chłopaki zachwyceni glamrockowym stylem Davida Bowie, wskoczyli w wąskie spodnie i na nogi założyli wysokie koturny, a fani Beatlesów zapuścili dłuższe włosy. Muzycy rockowi od zawsze mieli wpływ na wizerunek swoich fanów. O tym, jak wyglądać i co nosić, nie dowiadywano się z magazynów mody, tylko z muzycznej sceny. Zauważył to również projektant marki Saint Laurent Paris, Hedi Slimane.

 

W eksperymencie Saint Laurent Music Project, Slimane wykorzystał wizerunek znanych muzyków rockowych. I tak przed jego obiektywem pojawili się Marilyn Manson, Ariel Pink, Courtney Love i Kim Gordon. Wcześniej projektant współpracował ze Sky Ferreirą, Christopherem Owensem i Beckiem Hansenem, znanym jako Beck. Tym razem przyszedł czas na braci bliźniaków z kalifornijskiego zespołu punkowego The Garden - Fletchera i Wyatta Shears’ów.

 

Punkrockowe bliźniaki pozują w jego kampanii, promującej jesienno-zimową kolekcję Saint Laurent Paris na sezon 2013/2014. Nie jest to pierwsza współpraca braci Shears ze Slimane. Chłopaki pojawili się już w jednej sesji projektanta, w której pozują we własnym domu, a ostatnio przeszli się również po wybiegu, prezentując męską kolekcję YSL na nadchodzący sezon.

 

Kampania z braćmi Shears, oczywiście jak zwykle odbiega od typowej prezentacji wizerunku marki. Jest artystycznie i grungowo. Pojawiają się ciekawe zestawienia rysunków i fotografii. Efekt robi niesamowite wrażenie i mocno zapada w pamięć. My kochamy takie punkowe miłostki Slimane’a.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja