lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > SAINT LAURENT COUTURE - KAMPANIA RUE DE L’UNIVERSITÉ
Lamode.info

SAINT LAURENT COUTURE - KAMPANIA RUE DE L’UNIVERSITÉ

SAINT LAURENT COUTURE - KAMPANIA RUE DE L’UNIVERSITÉ

Dodane przez Redakcja
29 Lipiec '15

Po tym jak w 2002 roku Yves Saint Laurent odszedł na emeryturę, francuski dom mody zamknął swoje atelier couture. Dzisiaj Hedi Slimane zapowiada powrót ekskluzywnych linii wysokiego krawiectwa i debiutuje kampanią " Rue De L'Université" promującą kolekcję "Couture ivory silk label".

 

Luksusowe projekty nie zostały pokazane w oficjalnym programie ostatnich pokazów na Tygodniu Mody - Slimane zdecydował się na inaugurację obecnego konceptu jedynie poprzez sesję reklamową. Autorem fotografii jest sam dyrektor kreatywny, który pokaże linię couture szerszej publiczności w magazynach mody w kolejnym miesiącu. Modelki Flo, Helena, Lida i Boy Devon zostały uchwycone w nowym domu firmy w Paryżu, który był ostatnim atelier YSL i przez został poddany gruntownej renowacji.

 

Kolekcja składa się z kultowych smokingów i kreacji wykonanych z jedwabiu, szyfonu czy cekinów i dedykowana jest nie tylko kobietom, ale również mężczyznom, zarówno na dzień, jak i na noc. Hedi Slimane wprowadził całkiem nową definicję wytrawnego krawiectwa, jeszcze bardziej ekskluzywną niż znamy. Dotychczas na projekty haute couture mogli sobie pozwolić najbogatsi klienci i największe gwiazdy. Dyrektor kreatywny Saint Laurent Paris zdecydował, że każde zamówienie będzie rozpatrywał osobiście i zgadzał się na realizację wyłącznie jeżeli uzna, że dany klient może nosić jego projekt.

 

Zobaczcie kampanię i wnętrza nowego atelier francuskiego domu modu!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja