lamode > TRENDY > MIEJSCA > SABAI RELAKS – MAŁA TAJLADNIA W SERCU WARSZAWY
Lamode.info

SABAI RELAKS – MAŁA TAJLADNIA W SERCU WARSZAWY

SABAI RELAKS – MAŁA TAJLADNIA W SERCU WARSZAWY

Dodane przez Katarzyna T.
27 Maj '11

Sabai Relaks to – dosłownie – miniaturka magicznej Tajlandii, mieszcząca się w samym sercu Warszawy. Jest to miejsce o wielorakich funkcjach – jednak każda z nich odwołuje się bezpośrednio do tajskich zwyczajów.

 

Atrakcją są masaże tajskie oraz olejowe – masażystki pracujące w Sabai Relax pochodzą z północnych regionów Tajlandii, które słyną z najlepszych technik masażu. Każda z masażystek ukończyła renomowaną szkołę masażu w Chiang Rai – umawiając się zatem na zabieg, oddajemy się w ręce absolutnym specjalistkom. Oprócz tradycyjnych zabiegów, w ofercie znajdziemy także masaże stóp, karku oraz głowy, a także zabiegi SPA – dla ciała i twarzy. Na miejscu dostępne są kosmetyki stworzone w oparciu o tajskie receptury.

 

Jednak Sabai Relax to nie tylko zabiegi wellnes i beauty – to także przepyszna tajska kuchnia, serwowana na miejscu, biżuteria, ceramika, ręcznie tkane materiały i batiki, oraz całe mnóstwo drobiazgów, które każdemu wielbicielowi Tajlandii pozwolą odtworzyć tę wyjątkową krainę w zaciszu własnego domu. Sabai Relax oferuje swoim klientom również możliwość organizowania kameralnych spotkań.

 

A wszystko to za sprawą Anny Gromnickiej i Barbary Czartoryskiej – założycielek Sabai Relax oraz Marii Roman, która zaprojektowała wnętrza. Nie wierzycie? Sprawdźcie sami!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja