lamode > INFO > KARIERA > RUSZA CASTING DO ELITE MODEL LOOK POLSKA 2011
Lamode.info

RUSZA CASTING DO ELITE MODEL LOOK POLSKA 2011

RUSZA CASTING DO ELITE MODEL LOOK POLSKA 2011

Dodane przez Karolina K.
06 Maj '11

7 maja, w warszawskiej Galerii Mokotów od godziny 11:00 do 18:00 międzynarodowi scouci agencji Elite będą wybierać dziewczęta marzące o zawodzie modelki, które wraz z internetowymi kandydatkami zakwalifikują się do finału i pojadą na Elite Model School. Event Elite – to nie tylko casting, ale również dzień piękna i urody, w którym może uczestniczyć każda kobieta chcąca zaczerpnąć wiedzy z zakresu stylizacji, modelingu czy też sposobów pielęgnacji.

 

Do konkursu Elite Model Look Polska mogą przystąpić dziewczęta w wieku 14 - 22 lata. Sobotni casting będzie okazją dla przyszłych modelek, aby spotkać się osobiście ze scoutami z agencji Elite, zaprezentować swoje umiejętności oraz wysłuchać profesjonalnych porad mających na celu pomoc w odniesieniu sukcesu w zawodzie modelki.

 

Elite przygotowało również niespodziankę dla wszystkich pań, które pojawią się tego dnia na evencie. Sztab ekspertów z dziedziny pielęgnacji, stylizacji oraz mody będzie udzielał informacji na temat obowiązujących trendów i sposobów dbania o urodę.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja