lamode > INFO > KULTURA > RÓŻANA WYSTAWA DIOR W SEULU
Lamode.info

RÓŻANA WYSTAWA DIOR W SEULU

RÓŻANA WYSTAWA DIOR W SEULU

Dodane przez Redakcja
04 Sierpień '15

Ulubiony kwiat domu mody Dior? Oczywiście róża! Twórcy francuskiej marki zaprosili do współpracy koreańską artystkę Heryun Kim, która stworzyła dwanaście obrazów inspirowanych dorobkiem Christiana Diora. Efekty będzie można podziwiać w specjalnej przestrzeni zaaranżowanej na wystawie Esprit #DiorSeoul.

 

Składając hołd malowniczym motywom florystycznym popularnym w twórczości założyciela marki, zaproszona do ekskluzywnego projektu malarka dokonała reinterpretacji róż i przelała je z mody na sztukę. Dwanaście różanych obrazów sygnowanych duchem Diora będzie można obejrzeć w Dongdaemun Design Plaza w stolicy Korei Południowej. Francuski dom mody nieprzypadkowo zdecydował się na tę lokalizację, ponieważ w czerwcu tego roku otwarto tam pierwszy samodzielny butik (pisaliśmy o tym tutaj) i jest dowodem na kontynuację ekspansji marki na Dalekim Wschodzie.

 

Posłuchajcie współautorkę projektu Heryun Kim, która opowiada o inspiracjach do stworzeniach kolejnych obrazów i zobaczcie niezwykłe ujęcia z backstage`u i gotowej wystawy!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja