lamode > TRENDY > Z WYBIEGU > RÓŻ BLUES – TRENDY WIOSNA-LATO 2011
Lamode.info

RÓŻ BLUES – TRENDY WIOSNA-LATO 2011

RÓŻ BLUES – TRENDY WIOSNA-LATO 2011

Dodane przez Katarzyna T.
14 Marzec '11

Szarościom w wiosenno-letnim sezonie mówimy zdecydowane „nie”! To czas kolorów. I choć ciężko wybrać ten jedyny ze względu na ogromną paletę, to my zachęcamy do zabawy z landrynkowym różem! Jest piękny, radosny i bardzo "soczysty". Z pewnością doda stylizacjom maksimum optymizmu.

 

Najodważniejsze z nas mogą nosić go w zestawieniach z innymi, neonowymi kolorami (Aquilano Rimondi, Jil Sander, Costume National, Cacharel) lub w wersji total look, czyli od stóp do głów (Nina Ricci, Gianfranco Ferré, Michael Kors). Starajmy się jednak nie przesadzić – jeśli decydujemy się na intensywny kolor, raczej zrezygnujmy z wzorów i postawmy na prosty krój.

 

Przyznajemy, landrynkowy róż to propozycja dla odważnych. Nieumiejętne zestawienie może całkowicie zepsuć naszą stylizację i sprawić, że będziemy wyglądać jak "lukrowany torcik". Wystarczy jednak zainwestować w nieduży dodatek w tym kolorze – na przykład apaszkę, grubą bransoletę lub buty. Jest to sprawdzony sposób na odświeżenie klasycznych stylizacji – a modny efekt bez wpadki gwarantowany!

 

tl_files/trendy/z wybiegu/LANDRYNKOWY ROZ TRENDY WIOSNA LATO 2011/kolaz1.jpg

Fot. East News (Marc Jacobs, Jil Sander, Nina Ricci, Chapurin, Aquilano Rimondi)

 

tl_files/trendy/z wybiegu/LANDRYNKOWY ROZ TRENDY WIOSNA LATO 2011/kolaz4.jpgFot. East News (Michael Kors, Costume National, Lanvin, Chapurin, Michael Kors)


Galeria 1-5/20
Galeria 1-5/20
TAGI:     trendy | wiosna-lato 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja