lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > RITA ORA W KAMPANII DKNY JESIEŃ ZIMA 2014/2015
Lamode.info

RITA ORA W KAMPANII DKNY JESIEŃ ZIMA 2014/2015

RITA ORA W KAMPANII DKNY JESIEŃ ZIMA 2014/2015

Dodane przez Redakcja
11 Lipiec '14

Piosenkarka Rita Ora powoli wyrasta na cudowne dziecko świata mody i kolejny przykład na to, że powiązania tej branży z popkulturą są cały czas silne i żywe. Tylko w ostatnim roku uzupełniła swoją karierę muzyczną o współprace z takimi markami jak Marks & Spencer, Rimmel czy Adidas Originals, dla którego stworzyła kapsułową kolekcję. Kilka dni temu pisaliśmy o najnowszej kampanii Roberto Cavalli z jej udziałem, a dziś możemy podziwiać najnowsze efekty współpracy piosenkarki z marką DKNY.

 

Rita Ora zastąpiła w roli twarzy marki Carę Delevingne – była już gwiazdą kampanii wiosna lato 2014 oraz najnowszych perfum „My NY”. W sesji wizerunkowej DKNY na jesień zimę 2014/2015 autorstwa Lachlan Bailey oprócz brytyjskiej piosenkarki wystąpiły także modelki Soo Joo Park oraz Eliza Cummings oraz mniej lub bardziej rozpoznawalni nowojorczycy. Za stylizacje odpowiedzialny był z kolei Alastair McKimm.

 

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie wszystkie zdjęcia z kampanii DKNY z udziałem Rity Ory. Jak Waszym zdaniem sprawdziła się w roli modelki?

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja