lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > RIHANNA WŚRÓD REKINÓW W SESJI DLA MARCOWEGO HARPER'S BAZAAR US
Lamode.info

RIHANNA WŚRÓD REKINÓW W SESJI DLA MARCOWEGO HARPER'S BAZAAR US

RIHANNA WŚRÓD REKINÓW W SESJI DLA MARCOWEGO HARPER'S BAZAAR US

Dodane przez Kinga Nowicka
06 Luty '15

To ma być jej rok. Nie tak dawno została dyrektorem kreatywnym marki Puma, a od kilku dni w sieci można oglądać teledysk do singla zwiastującego nowy album - FourFiveSeconds z udziałem Kanye Westa i Paula McCartney’a. Choć dla wielu ciągle „walczy” z Beyonce o miano „królowej pop”, to znaczna ilość słuchaczy uważa, że w tej kwestii to właśnie Rihanna nie ma sobie równych.

 

W marcowym numerze Harper’s Bazaar US pojawiła się właśnie okładkowa sesja z jej udziałem, a kanadyjski fotograf Norman Jean Roy uchwycił artystkę w dość nietypowej scenerii. Oprócz kadrów, na których Rihanna pozuje w złotym kostiumie, na edytorial sładają się przede wszystkim ujęcia z wokalistką w towarzystwie rekinów! Za plan zdjęciowy ekipie posłużyło akwarium w Tampa na Florydzie, a drapieżne ryby, wśród których pływa bohaterka sesji są oczywiście prawdziwe. Tylko jedno ze zdjęć edytorialu, na którym wokalistka znajduje się „w paszczy” ogromnego rekina, jest efektem pracy grafików. Mimo to, trzeba przyznać, że w towarzystwie pozostałych kadrów, całość naprawdę robi wrażenie!

 

To, jak przebiegała praca za kulisami możecie obejrzeć na krótkim wideo, a efekty w postaci zdjęć znajdziecie w galerii. 

 

źródło: youtube.com


Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja