lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > RIHANNA WE WRZEŚNIOWYM WYDANIU W MAGAZINE
Lamode.info

RIHANNA WE WRZEŚNIOWYM WYDANIU W MAGAZINE

RIHANNA WE WRZEŚNIOWYM WYDANIU W MAGAZINE

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
11 Sierpień '14

Zdążyliśmy już przyzwyczaić się do nieustających zmian w wizerunku Rihanny. Swoje rewolucyjne metamorfozy prezentowała nie tylko na co dzień, ale również w sesjach dla najlepszych magazynów mody. Przy okazji wrześniowego wydania W Magazine, Rihanna pojawiła się w dwóch edytorialach, z których jeden to okładkowa sesja autorstwa duetu fotografów Mert & Marcus.

 

Przedstawiona czytelnikom jako „najdziksza na świecie ikona stylu” zaprezentowała się w stylizacjach budzących skojarzenia ze strojami egzotycznej szamanki. W mrocznej nastrojowej sesji, Rihanna pojawia się z pomalowaną twarzą, a jej mocny i charakterny wygląd podkreślają futrzane okrycia wierzchnie, nakrycia głowy i mnóstwo biżuterii – od grubych bransolet, poprzez ciężkie kolczyki i septum.

 

Okładkowy wizerunek znanej piosenkarki to pomysł stylisty Edwarda Enninfula, który był odpowiedzialny za wybór garderoby Rihanny również przy okazji drugiej sesji dla W Magazine. Oprócz znanej Barbadoski, bohaterkami drugiego edytorialu „Phresh Out The Runway” zostały ikoniczne modelki: Naomi Campbell oraz Iman. Cała trójka pojawiła się w ubraniach z ostatniej kolekcji Balmain, a na jednym ze zdjęć towarzyszył im również projektant marki - Olivier Rousteing. Tym razem autorką fotografii została Emma Summerton.

 

W naszej galerii zobaczycie obie sesje.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja