lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > RIHANNA PRACUJE NAD WŁASNĄ KOLEKCJĄ UBRAŃ!
Lamode.info

RIHANNA PRACUJE NAD WŁASNĄ KOLEKCJĄ UBRAŃ!

RIHANNA PRACUJE NAD WŁASNĄ KOLEKCJĄ UBRAŃ!

Dodane przez Redakcja
21 Marzec '12

Znana z bardzo oryginalnego stylu Rihanna, opowiedziała krótko o swoich planach w świecie mody Ryanowi Seacrestowi z telewizji E!.. Jak się okazuje piosenkarka już od roku pracuje nad logiem marki i pierwszą kolekcją. Fanki jej stylu mogą mieć pewność, że nie zawiodą się. Rihanna sama zapowiada, że będzie to wielka moda. Podobno przy kolekcji współpracuje z projektantami, których poznała podczas licznych tras koncertowych.

 

Jak wiadomo nie jest to pierwsza przygoda z projektowaniem Rihanny. Barbadoska ma już za sobą współpracę z domem mody Armani, dla którego stworzyła kolekcję oferującą jeansy i t-shirty. Z kolei wraz z marką Totes stworzyła linię parasolek, której następnie została twarzą. Piosenkarka wzięła również udział w projekcie Fashion Against Aids, w ramach którego współpracowała ze szwedzką marką H&M, projektując na potrzeby akcji bluzy i t-shirty.

 

Ciężko powiedzieć czego możemy spodziewać się po piosenkarce słynącej z częstej zmiany nie tylko koloru włosów, ale również stylu. Bywa rockowa, delikatna, szokująca i czasem chłopięca. Wciąż zaskakuje stylizacjami nie pozbawionymi dobrego smaku. Inspiruje obecnie wiele kobiet, bo bez względu na okazję – zawsze wygląda dobrze. Miesza, eksperymentuje i zaliczana jest do najlepiej ubranych gwiazd showbiznesu. Co ważne nie gustuje jedynie w projektach najlepszych domów mody, ale można zobaczyć ją również w ubraniach z sieciówek np. brytyjskiego Topshopu.

 

Jak myślicie, z jakimi projektantami współpracuje piosenkarka? Czy będą to wielkie nazwiska ze świata mody?

 

My ze zniecierpliwieniem czekamy na efekty!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja