lamode > MODA POLSKA > KIDS > RESERVED KIDS - KAMPANIA WIOSNA LATO 2015
Lamode.info

RESERVED KIDS - KAMPANIA WIOSNA LATO 2015

RESERVED KIDS - KAMPANIA WIOSNA LATO 2015

Dodane przez Kinga Nowicka
19 Luty '15

Reserved to jedna z tych polskich marek, która od dłuższego czasu pozytywnie zaskakuje nas swoimi kampaniami. Angażując znane twarze (Stegner, Gustavsson, Erichsen, Delevingne, Jagger) oraz wschodzące gwiazdy (Brooklyn Beckham) światowego modelingu, za każdym razem serwuje nam ciekawy koncept i wysoką jakość zdjęć autorstwa najlepszych polskich fotografów.

 

Z równie dużym zaangażowaniem Reserved pochodzi także do swoich najmłodszych klientów, czego przykładem jest pierwsza odsłona najnowszej kolekcji na sezon wiosna lato 2015. Plan zdjęciowy zorganizowano na słonecznej Teneryfie, której krajobrazy stanowią idealne tło dla tworzenia tego typu projektów. W tym przypadku, skupiono się głównie na skałach i półpustynnej scenerii, co idealnie współgra z widocznymi w samej kolekcji inspiracjami zaczerpniętymi z surowej natury. To właśnie ona przyczyniła się do tego, że ubrania dla dziewczynek i chłopców wykonano z naturalnych tkanin i zaproponowano w stonowanych barwach. Na dwie linie – Mineral Heart i Stone Age złożyły się takie klasyki dziecięcej szafy jak jeansy – również w formie o „ogrodniczek”, bawełniane t- shirty czy kraciaste koszule.

 

Młodzi modele zapozowali przed obiektywem Artura Wesołowskiego, który był odpowiedzialny także za wcześniejsze kampanie Reserved Kids. Efekty możecie obejrzeć poniżej! 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja