lamode > INFO > EDUKACJA > RELACJA Z WARSZTATÓW PROJEKTOWANIA OBUWIA
Lamode.info

RELACJA Z WARSZTATÓW PROJEKTOWANIA OBUWIA

RELACJA Z WARSZTATÓW PROJEKTOWANIA OBUWIA

Dodane przez Redakcja
01 Czerwiec '11

Podczas Warsztatów Projektowania Obuwia Glamour & Kazar uczestnicy mieli okazję zapoznać się z podstawami zawodu projektanta obuwia, pracować z kopytem, elementami składowymi obuwia, mieli zajęcia z ilustracji żurnalowej, materiałoznawstwa oraz poznali trendy obuwnicze przedstawione przez dział mody Glamour.

 

W trakcie warsztatów kursanci mieli za zadanie zaprojektować kolekcje składającą się z 4 elementów. Powstał projekt na który składały się 3 różne rodzaje butów, z tego 1 rozpracowany w detalu oraz jako element dodatkowy: projekt torby. Każdy z kursantów wykonał projekty, które posłużyły za inspirację do końcowego projektu, a finalnie zostały ocenione przez prowadzących.

 

tl_files/info/edukacja/RELACJA Z WARSZTATOW PROJEKTOWANIA OBUWIA/Bez tytulu.jpgfot. materiały prasowe / Warsztaty Projektowania Obuwia Kazar & Glamour w Centrum Cybernetyki

 

Najlepszym projektem okazał się projekt Agaty Krzyżanowskiej wysoko oceniony pod względem spójności inspiracji z projektem oraz wpisywania się w trendy. Za swój projekt została wyróżniona także Aleksandra Anyszka, która otrzymała możliwość bezpłatnego uczestnictwa w dowolnie wybranych warsztatach organizowane przez Fashion Project i Centrum Cybernetyki.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja