lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > RALPH LAUREN UBIERA REPREZENTACJĘ OLIMPIJSKĄ USA
Lamode.info

RALPH LAUREN UBIERA REPREZENTACJĘ OLIMPIJSKĄ USA

RALPH LAUREN UBIERA REPREZENTACJĘ OLIMPIJSKĄ USA

Dodane przez Redakcja
11 Kwiecień '12

Sportowe emocje w tym roku przeżywać będziemy nie tylko za sprawą EURO 2012. Olimpiada w Londynie rozpocznie się już niebawem i trwać będzie od 27 lipca do 12 sierpnia. Duże zainteresowanie w tym roku budzą stroje sportowców, bo do współpracy zaproszono znanych na świecie projektantów. Stella McCartney stworzyła projekty dla reprezentacji Anglii, Włochów ubierze Giorgio Armani, a ostatnio w mediach zadebiutowała oficjalna kolekcja kadry Stanów Zjednoczonych zaprojektowana przez Ralpha Laurena. W ubraniach jego projektu wystąpi na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie reprezentacja olimpijska jak i drużyna paraolimpijska.

 

Kolekcja zaprojektowanA przez Laurena zostanie zaprezentowana na ceremonii otwarcia i zamknięcia Olimpiady. W sklepach dostępna będzie już w maju.

 

Stroje inspirowane są tymi, stworzonymi na Igrzyska Olimpijskie w 1948 roku, które również odbyły się w Londynie. Są połączeniem motywów vintage z nowoczesnością, oczywiście w barwach narodowych biało-niebiesko-czerwonych. Na stworzonych przez projektanta koszulkach polo widnieje aktualne logo olimpijskie.

 

To nie pierwsza przygoda Ralpha Laurena z reprezentacją USA. W 2008 roku ubrał amerykańską kadrę na Olimpiadę w Pekinie oraz na Zimowe Igrzyska 2010, które odbyły się w Vancouver. 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja