lamode > MODA ZAGRANICZNA > KIDS > PULL&BEAR LIMITOWANA KOLEKCJA DLA DZIECI
Lamode.info

PULL&BEAR LIMITOWANA KOLEKCJA DLA DZIECI

PULL&BEAR LIMITOWANA KOLEKCJA DLA DZIECI

Dodane przez Marta R.
16 Listopad '11

Kolekcje Pull&Bear skierowane są do aktywnej młodzieży, żyjącej zgodnie z duchem czasu, dynamicznej i otwartej na nowe trendy. W tym roku hiszpańska marka świętuje swoje 20-lecie i dla lojalnych fanów przygotowała wyjątkową ofertę. Ponieważ pierwsi klienci marki dziś mają już swoje dzieci, z pewnością ucieszy ich, że będą mieli okazje ubrać je dokładnie w takim samym stylu, co siebie. Projektanci marki przygotowali bowiem specjalną limitowaną kolekcję Pull&Bear for Kids, która w okresie świątecznym dostępna będzie w sklepie internetowym www.pullanbdbear.com.

 

Wśród propozycji dla dzieci znajdują się nieśmiertelne jeansy, puchówki, pasiaste t-shirty – z każdego modelu bije niewymuszony styl Pull&Bear, który widoczny był przez lata w regularnych kolekcjach. Dodatkowo pierwsze 1500 osób, które zdecyduje się na zakup kolekcji otrzyma pakiet upominków od firmy.

 

Na uwagę zasługuje również kampania reklamowa - czarno-białe zdjęcia w klimacie vintage, nawiązujące do 20-letniej historii marki. Zajrzyjcie koniecznie do galerii.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja