lamode > MODA POLSKA > MARKI > PRZYTULISZ MNIE? NOWA POLSKA MARKA HOLD ME TIGHTS!
Lamode.info

PRZYTULISZ MNIE? NOWA POLSKA MARKA HOLD ME TIGHTS!

PRZYTULISZ MNIE? NOWA POLSKA MARKA HOLD ME TIGHTS!

Dodane przez Marta R.
19 Listopad '11

Czym jest Hold Me Tights? Na to pytanie postanowiliśmy poszukać odpowiedzi na chwilę po tym, jak w internecie ukazała się mroczna sesja z udziałem dwóch modelek, autorstwa Mony Lisieckiej, którą prezentujemy w galerii.

 

Jak sugeruje tajemnicze hasło Hold Me Tights – marka skupia się na rajstopach właśnie, ale podchodzi do nich z zupełnie nowatorską wizją. Równie tajemniczy i intrygujący jak slogan, jest również duet, który stoi za brandem. Na swój temat nie chcą zbyt wiele mówić, natomiast o pomyśle na projekt opowiadają:

 

Pomysł na stworzenie nowej marki rajstop narodził się w naszych głowach bardzo spontanicznie. Chcieliśmy aby grafika opuściła ramy górnej części garderoby i pojawiła się w zupełnie nowym, zaskakującym miejscu.

 

I faktycznie im się to udało, zaskakujące grafiki nanoszone są na produkt ręcznie, co wymaga niezwykłej precyzji oraz umiejętności. Każda kolekcja ma w założeniu zdecydowanie różnić się od swojej poprzedniczki, a w kolejnych odsłonach dodatkowo mają pojawić się również legginsy.

 

My z chęcią przytulimy rajstopy Hold Me Tights! Jeśli Wy również macie na to ochotę, zapraszamy na www.hold-me-tights.com

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja