lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > PRZYJĘCIE URODZINOWE MAGDALENY FRĄCKOWIAK
Lamode.info

PRZYJĘCIE URODZINOWE MAGDALENY FRĄCKOWIAK

PRZYJĘCIE URODZINOWE MAGDALENY FRĄCKOWIAK

Dodane przez Ismena Dąbrowska
14 Październik '13

Jak swoje urodziny spędzają top modelki, projektanci czy osobistości branży mody? Przede wszystkim hucznie i w najbliższym gronie! Niedawno, bo 8. października, tuż po zakończeniu Paris Fashion Week, 28 lat skończyła jedna z najbardziej znanych polskich top modelek – Magdalena Frąckowiak z Model Plus.

 

Ostatnimi czasy wiele mówiło się w mediach o jej życiu osobistym, jednak wszystkie plotki zdementowała sama zainteresowana pojawiając się na paryskim pokazie Gosi Baczyńskiej w towarzystwie przystojnego bruneta Daniele, syna słynnego projektanta Roberto Cavalliego, który zajmuje się projektowaniem męskiej kolekcji w rodzinnej marce. To właśnie nowy chłopak Magdy wyprawił jej we florenckiej rezydencji Cavalli, iście królewskie przyjęcie urodzinowe.

 

Na wystawnej kolacji, którą przygotował sam gospodarz, nie zabrakło m.in. jej agenta z Model Plus, Dariusza Kumosy wraz z partnerką, fotografką Magdaleną Łuniewską, która z top modelką przyjaźni się od 12 lat. Atrakcją wieczoru był koncert w czasie, którego Daniele Cavalli grał na fortepianie przy wsparciu zespołu złożonego z jego przyjaciół. Polka, która wciąż jest jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek, już następnego dnia pracowała na planie zdjęciowym Victoria’s Secret w Nowym Jorku.

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie jak urodziny świętowała Magda Frąckowiak!

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja