lamode > TRENDY > MUST HAVE > PRZEGLĄD SUKIENEK NA LATO 2014 - NOWOŚCI Z BOUTIQUELAMODE.COM
Lamode.info

PRZEGLĄD SUKIENEK NA LATO 2014 - NOWOŚCI Z BOUTIQUELAMODE.COM

PRZEGLĄD SUKIENEK NA LATO 2014 - NOWOŚCI Z BOUTIQUELAMODE.COM

Dodane przez Kinga Nowicka
08 Lipiec '14

Do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi, wypad za miasto czy na wakacyjne zwiedzanie. Przy takich okazjach, żaden element damskiej garderoby nie jest bardziej uniwersalny i komfortowy, niż sukienka! Nawet spędzając upalne letnie dni w pracy, nie musimy zapominać o aurze za oknem, na rzecz ostrych wymogów pracowniczego dress code’u,. Wszystko za sprawą dobrze dobranej sukienki!

 

Jeżeli rozglądacie się za tą idealną, warto zajrzeć do naszej galerii. Przygotowaliśmy dla Was kilkanaście propozycji, które w swojej ofercie posiada nasza siostrzana platforma BoutiqueLaMode.com. Są wśród nich projekty takich projektantów i marek jak Michał Szulc, Lidia Kalita, Joanna R. Wodzińska, Mozcau by Justin, LE GIA, CIRIANA, LOUS, Wiola Wołczyńska, La Roue, DRESSAP, BY ORIANNE, Magda Hasiak, Kamil Sobczyk czy DUD.ZIN.SKA.

 

W takim gronie nie trudno o zdobycz idealną, tym bardziej, że wiele z nich pochodzi z limitowanych kolekcji. Co więcej, charakteryzuje je również jakość wykonania oraz materiał, dzięki któremu sukienka z pewnością zagości w Waszych szafach na niejeden sezon, bo zdecydowanie to jedna z najwygodniejszych, najlżejszych i najbardziej kobiecych propozycji, nie tylko na lato.

 

Przypominamy również, że BoutiqueLaMode.com ogarnął szał wyprzedaży! W związku z tym, kilkanaście modeli znajdziecie w nowych, promocyjnych cenachSprawdźcie koniecznie!

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja