lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > PRZEGLĄD PREZENTÓW DOMÓW MODY MODO
Lamode.info

PRZEGLĄD PREZENTÓW DOMÓW MODY MODO

PRZEGLĄD PREZENTÓW DOMÓW MODY MODO

Dodane przez Redakcja
22 Grudzień '15

To już ostatni moment, żeby wybrać najbliższym wymarzone prezenty na tegoroczne Święta! Koniecznie zajrzyjcie do Domów Mody MODO w poszukiwaniu ciekawych propozycji od polskich projektantów i autorskich marek. My wybraliśmy 20 ulubieńców dla kobiet i mężczyzn, sprawdźcie w galerii!

 

Jeżeli fascynuje Was polska topmodelka i chcecie dowiedzieć się jak „pachną” jej własne inspiracje, koniecznie wybierzcie Original By Anja Rubik! „Starałam się zawrzeć w nich spójną wizję świata, afirmację kobiecości, a także przesłanie, które ma inspirować, dodawać odwagi by podążać własną drogą. To zapach, który dopasowuje się do kobiety, jej nastroju, rytmu codzienności. Ewoluuje z każdym kolejnym krokiem, dodając pozytywnej energii i pewności siebie bez względu na sytuację. ORIGINAL jest definicją zmysłowej koncepcji współczesnej kobiecości, która rozpyla ulotne piękno i daje euforyczny przypływ energii do działania. ORIGINAL to po prostu ja: kobieta, partnerka, modelka” – mówiła o swoim kolejnym projekcie Anja Rubik.

 

Myśląc o świątecznej garderobie, zazwyczaj myślimy o zabawnych sweterkach z choinkami i bałwankami, ale my mamy dla Was lepszą opcję i to od polskiego projektanta! Łukasz Jemioł zaprojektował basicowy T-shirt, na który naniósł print z reniferem. Artystyczna kreska i humorystyczny detal pod postacią okularów to świetna interpretacja tradycji. Do wyboru również wersja czarna oraz longsleeves.

 

Kobiety zwariowały na punkcie koronkowej bielizny, a my nie zamierzamy tej fascynacji przerywać! Czarny biustonosz projektu Lany Nguyen jest jednocześnie seksowny i odważny, ale nie brakuje mu też dziewczęcego uroku. Każda z nas obdarowana takim prezentem bez wątpienia byłaby zachwycona!

Sprawdźcie wszystkie propozycje prezentów w galerii!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja