PL / EN
PRZEGLĄD KOLEKCJI AKCESORIÓW W.KRUK WIOSNA LATO 2017

PRZEGLĄD KOLEKCJI AKCESORIÓW W.KRUK WIOSNA LATO 2017

Dwie redaktorki, dwa style i jedna linia dodatków – sprawdźcie!

Redakcja LAMODE.INFO odwiedza salon marki W.KRUK w Złotych Tarasach w Warszawie i poznaje bliżej limitowaną, wiosenno-letnią kolekcję akcesoriów. Okazuje się, że nowe propozycje są jednocześnie na tyle kreatywne i uniwersalne, klasyczne i w trendach, że sprawdzą się w każdej stylistyce!

 

Szerokie oprawki w stylu retro, model typu kocie oko, klasyczne i delikatnie zaokrąglone. Czarne, szare, złote i brązowe – nie mogłyśmy się zdecydować na jedną parę okularów! Julia i Ewelina, redaktorki LAMODE.INFO przymierzyły więc każdy model – zobaczcie, jak doskonale pasują do różnych stylizacji i typów urody!


[nbsp

wkruk

Okulary przeciwsłoneczne W.KRUK dla kobiet i mężczyzn dostępne w cenach od 499 zł do 539 zł.

 

Bogaty wybór kolorów oraz wzorów jedwabnych chust nie ułatwia decyzji, ale niezależnie od tego, którą z nich się przysłonimy, zawiążemy wokół szyi lub przywiążemy do torebki, ona idealnie postawi kropkę nad „i”. Zarówno w klasycznym, biało-czarnym stroju Eweliny, jak i w dziewczęcej, kolorowej stylizację Julii. W końcu jeden mocny akcent w prostym zestawie oraz print/color blocking, to obecnie wiodące trendy na wybiegach i w modzie ulicznej.

wkruk

wkruk

Jedwabne chusty W.KRUK dostępne są w cenach od 439 zł do 579 zł. Poszetki W.KRUK dostępne w cenie 149 zł.

 

Klasyczny shopper podkreśla nonszalancką elegancję biało-czarnego zestawu Eweliny, a malinowy tote jeszcze mocniej akcentuje dynamiczną, wiosenną stylizację Julii. Czy nie sądzicie, że równie dobrze torebki zagrałyby, gdyby dziewczyny zamieniły się modelami?

wkruk

Torebka typu shopper W.KRUK w pudrowym różu dostępna w cenie 1490 zł. Torebka typu mini tote W.Kruk w malinowym odcieniu dostępna w cenie 1790 zł.

 

Torebka typu mini tote W.KRUK w morskim odcieniu dostępna w cenie 1790 zł. Chusta jedwabna W.KRUK w ananasy dostępna w cenie 439 zł.


Czy jest to zestaw białej koszuli i czarnych spodni, czy wzorzysta sukienka w bieli i czerwieni – nowoczesna interpretacja torebki typu tote, zarówno w odcieniu morskim, jak i malinowym, to strzał w dziesiątkę w przypadku obu stylizacji.

wkruk

Torebki typu mini tote W.KRUK w morskim i malinowym odcieniu dostępne w cenie 1790 zł.

 

Zobaczcie więcej zdjęć ostatniej kolekcji W.KRUK w galerii oraz przypomnijcie sobie linię polskiej marki z tamtego roku!

video

TOP 10 FILMÓW MODOWYCH

tagi: W.Kruk | kolekcja | wiosna lato 2017 |

podobne artykuły