lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > PRYWATNE ZDJĘCIA BEYONCE!
Lamode.info

PRYWATNE ZDJĘCIA BEYONCE!

PRYWATNE ZDJĘCIA BEYONCE!

Dodane przez Redakcja
04 Marzec '13

Beyonce należy do grona tych gwiazd, które niezwykle cenią sobie prywatność i rzadko kiedy pozwalają mediom zajrzeć do swojego codziennego życia. Seksowna wokalistka postanowiła jednak pokazać trochę ”prywatnej siebie” fanom i na osobistej stronie internetowej umieściła kilka fotografii ze swojego zwyczajnego dnia.

 

 

Beyonce to gwiazda światowego formatu, od której wszyscy oczekują, że będzie wyglądać zjawiskowo przez 24 godziny na dobę. W końcu nie raz mogliśmy ją podziwiać na okładkach światowych magazynów w przepięknych sesjach, wykonanych przez najlepszych fotografów. Niedawno w GQ Magazine pozowała przed obiektywem samego Terry’ego Richardsona, zaś amerykański Vogue poświęcił Królowej Beyonce okładkę marcowego wydania. Poza tym, niezaprzeczalnie Mrs. Carter przeżywa właśnie niesamowity okres w swojej karierze. Wszędzie jej pełno – wydała nową płytę, zaśpiewała na inauguracji 2. kadencji Baracka Obamy, a następnie dała niesamowity pokaz na Super Bowl oraz podpisała wielomilionowy kontrakt z Pepsi. Z kolei już w kwietniu piosenkarka ruszy w swoje światowe tournée Mrs. Carter Show World Tour (w czasie, którego odwiedzi również Polskę).

 

 

Zobaczcie niecodzienne wydanie Beyonce, która prowadzi koparkę, ogląda mecz ze swoim mężem, raperem Jay-Z, wygłupia się z koleżankami z byłego zespołu Destiny’s Child, leci helikopterem czy robi głupie minki w windzie, a nawet pod prysznicem! To wszystko w naszej galerii i tym razem już bez photoshopa(!).

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja