PL / EN
PROPOZYCJE ŚWIĄTECZNYCH PREZENTÓW TK MAXX DLA NIEJ, DLA NIEGO, DLA DZIECKA... I DLA SĄSIADA

PROPOZYCJE ŚWIĄTECZNYCH PREZENTÓW TK MAXX DLA NIEJ, DLA NIEGO, DLA DZIECKA... I DLA SĄSIADA

Zainspirujcie się świąteczną kampanią brytyjskiej marki i powiększcie grono najbliższych!

Wielkimi krokami nadchodzą Święta, które spędzamy w gronie swoich najbliższych, ale czy aby na pewno o kimś nie zapomnieliśmy? Sieć sklepów TK Maxx idzie o krok dalej i, obok tradycyjnego obrazu świątecznego okresu w gronie rodziny, zachęca do pamięci również o tych, którzy być może nie są nam najbliżsi, ale najbliżej nas mieszkają.

 

 

Z badań przeprowadzonych na zlecenie brytyjskiej marki wynika, że aż połowa mieszkańców europejskich miast nie zna imion swoich sąsiadów. Podchodzimy do nich z rezerwą i nieśmiałością - okazuje się, że blisko 40 proc. osób unikało przez ostatni rok jakichkolwiek rozmów sąsiedzkich, nawet podczas przypadkowych spotkań w budynku, windzie czy zauważenia kogoś za własnym płotem. Za główne przeszkody w tych relacjach uznajemy pracę do późnych godzin czy anonimowość miejskiego stylu życia, chociaż większość z nas (bo aż 81 proc.) przyznaje, że z przyjemnością nawiązałoby bliższy kontakt ze swoim sąsiadem.

 

W odpowiedzi na wyraźną potrzebę zbliżenia się do tych, którzy mieszkają obok, TK Maxx prezentuje świąteczną kampanię pod hasłem Love Your Neighbour – Dla Kochanego Sąsiada. „W ferworze rodzinnych Świąt łatwo przeoczyć tych, którzy mieszkają tuż obok nas. Jednak, to właśnie okres świąteczny daje nam doskonałą okazję, by w radosnej atmosferze, zapukać do drzwi sąsiadów i podziękować im za drobne sąsiedzkie przysługi” – zwraca uwagę Deborah Dolce, Group Brand and Marketing Director TK Maxx. Ideę kampanii doskonale obrazuje spot reklamowy, który zachęca widzów, by kupując w tym roku bożonarodzeniowe upominki, zdecydowali się na jeden dodatkowy prezent, przeznaczony dla tych pozornie obcych ludzi, żyjących w naszym sąsiedztwie. 

 

 

Jeżeli nadal zastanawiacie się co sprezentować najbliższym i zdecydowaliście się już na zakup dodatkowego upominku dla sąsiada, a jednocześnie nie chcecie nadwyrężać budżetu, warto przyjrzeć się aktualnej ofercie sklepów TK Maxx. Znajdziecie w nich produkty popularnych marek i projektantów, w cenach aż do 60 proc. niższych od cen regularnej sprzedaży w Polsce i na świecie. Zainspirujcie się wyjątkową kampanią (więcej na fanpage`u marki TUTAJ!) i obejrzyjcie nasze propozycje świątecznych prezentów w galerii! Potem wystarczy już tylko odnaleźć najbliższy sklep (TUTAJ!) i zrealizować listę świątecznych prezentów pod jednym adresem!

video

KAMELIA - KWIAT CHANEL

tagi: TK Maxx | TK Maxx 2015 | świąteczna kampania TK Maxx | TK Maxx święta 2015 | TK Maxx prezenty | prezenty świąteczne TK Maxx | sąsiedzi TK Maxx | TK MAXX |

podobne artykuły